پاسپورت سرمایه گذاری در امارات دبی

امارات دبی یک ملت عرب است که در شبه جزیره عربستان قرار دارد و با قطر، ایران، پاکستان، عمان و عربستان هم مرز است. امارات دبی شامل هفت حکومت مسلمان است که اسلام به عنوان مذهب رسمی و زبان عربی به عنوان زبان رسمی تشکیل شده است اگر چه انگلیسی، فارس، هندو و منطقه اردو نیز به طور گسترده در این کشور صحبت می شود.

امارات دبی یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و دارای هفتمین تولیدکننده ناخالص داخلی در سرتاسر جهان است. دبی اولین شیب اسکی در داخل خاور میانه و بسیاری از معروف ترین هتل های جهان و رستوران های پنج ستاره است. با توجه به رشد اقتصادی آن، بسیاری از اتباع خارجی علاقه مند به نقل مکان به امارات دبی برای دنبال کردن فرصت های سرمایه گذاری هستند..

 فرصت های سرمایه گذاری در امارات دبی

امارات دبی یک پاسپورت سرمایه گذاری ارائه می دهد که اقامت موقت را به صاحب آن می دهد. اقامت موقت حداکثر سه سال طول می کشد و یک گزینه مناسب برای اتباع خارجی است که در جستجوی کسب و کار خود و یا سرمایه گذاری در کسب و کار موجود در امارات دبی هستند. پاسپورت مجوز دارنده آن را برای زندگی و کار در امارات دبی فراهم می کند، در صورتی که فرد تحت قوانین و کدهای رفتاری کشور در طول مدت اقامت تحت نظر باشد.

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

پاسپورت سرمایه گذاری در امارات دبی

 (یکی از مزایای پاسپورت سرمایه گذاری در امارات دبی  که بر خلاف سایر پاسپورت امارات دبی نیازی نیست که یک خارجی پیشنهاد شغلی از یک شرکت امارات دبی داشته باشد.) اما  باید ثابت کند که او دارای وجوه کافی برای ایجاد پاسپورت سرمایه گذاری در یک شرکت امارات دبی یا ایجاد یک کسب و کار در امارات دبی می باشد مقامات مهاجرتی امارات دبی باید سرمایه گذاری های آینده را برای تصویب پاسپورت تأیید کنند.

 

متقاضیان می توانند در زمینه ثبت شرکت و دریافت اقامت شهر دبی با مشاورین داماک damacهمراه باشند.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

  خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...