پاسپورت کار دبی و تجارتی دبی

اگر متقاضی دارای مهرات ها و تجربیات بسیاری باشد دبی یکی از بهترین مکانها برای داشتن شغلی ایده آل می باشد. نکته ای که در هنگام کار در دبی بیشترین کمک را به متقاضی می کند دانستن و تسلط به یکی از زبان های انگلیسی و یا عربی می باشد و صرفا

داشتن مدرک تحصیلی تضمینی برای داشتن شغلی ایده آل نخواهد بود متقاضی اول می بایست موسسه و یا کارفرمایی در دبی پیدا کند تا بتواند از طریق دعوتنامه ای که آنها به متقاضی می دهند اقدام به اخذ پاسپورت نماید و نمی توان اول پاسپورت دریافت کرد و سپس پس ار ورود به دبی دنبال شغل مورد نظر بود.

برای اینکه بتوانید در دبی مشغول به کار شوید و یا فعالیت خود را داشته باشید می بایست اول از همه پاسپورت مخصوص کار و تجارت دبی را دریافت نمایید تمام مهاجرانی که برای کار به دبی می روند حداقل می بایست پاسپورت 3 ماهه داشته باشند پس از اتمام زمان معییت و تایید شده در صورت اینکه مایل به ادامه کار در دبی بودید و یا از طریق کارفرما برای کار مناسب بودید می توانید نسبت به تمدید مهلت پاسپورت خود اقدام نمایید.

پاسپورت کار دبی و تجارتی دبی

در صورت داشتن دعوتنامه از کارفرما و یا موسسه قبل از ورود متقاضی به دبی تمامی مراحل مورد نظر جهت اخذ پاسپورت انجام خواهد گرفت توجه داشته باشید چنانچه متقاضی که اقدام به اخذ پاسپورت می نمایید دارای شغل تمام وقت و در یک شغل تمام وقت استخدام شود همسر وی نیز می توانید برای شغلی پاره وقت اقدام به کار نماید.

ساعات معمول کاری در دبی روزانه 9 ساعت است و هفتگی به 47 ساعت می رسدهر فردی که در دبی کار می کند سالانه 30 روز امکان و اجازه استفاده از مرخصی دارد.

متقاضیان می تواند در زمینه ثبت شرکت ودریافت اقامت شهر دبی با مشاورین داماکdamacهمراه باشید.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...