شرایط اقامت دائم در دبی

شرایط اقامت دائم در دبی

افراد می توانند با خرید ملک یا از طریق ثبت شرکت در امارات  شرایط اقامت بلند مدت در دبی را برای خود و خانواده فراهم کنند،همچنین از طریق ثبت شرکت می توانید از آن برای کسب و کار به طور موثر استفاده کنید و از مزایای معافیت مالیاتی بهره مند شوید.

شرایط اقامت دائم در دبی

اقامت و تحصیل دبی

با خرید و مالکیت اموال است. برای داشتن حق استفاده از اسناد،باید تقاضای درخواست برای پاسپورت اقامت در دبی در این دسته بندی باشد و همچنین ملک مورد نظر باید تکمیل شده باشد.

اقامت دبی از طریق ثبت شرکت

برای گرفتن اقامت و مهاجرت به دبی ،از طریق ثبت شرکت است. چنین شرکتی در یکی از مناطق آزاد تجاری در امارات دبی ثبت می شود و حق درخواست اسناد اقامت در امارات  را به عنوان سهامدار شرکت اعطا می کند..توجه داشته باشید، که اگر چه شما مجبور نیستید که از طریق آن شرکت برای گرفتن اقامت، فعالیت تجاری انجام دهید، می توانید از آن برای کسب و کار به طور موثر استفاده کنید و از مزایای معافیت مالیاتی برای چنین شرکت هایی بهره مند شوید.

مزایا و معایب ثبت شرکت در دبی

معایب این راه حل- این هزینه ها نسبت به هزینه های وضعیت اقامت به عنوان سهامدار دیگر کشورهای توسعه یافته غیر واقعی است.

مزایا- بدون نیاز به سرمایه گذاری لازم برای دریافت اقامت به عنوان صاحب ملک در دبی. پاسپورت اقامت این نوع برای دوره طولانی تر – 5 ساله صادر می شود.

زمان لازم برای استفاده از تمام اسناد، ثبت شرکت و دریافت وضعیت اقامت به طور متوسط 1 ماه یا کمی طولانی تر است. پاسپورت خانوادگی تنها پس از اتمام پاسپورت سهامدار شرکت اعمال می شود.

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...