خرید آپارتمان های دبی

 

خرید آپارتمان های دبی

اگر به دنبال سرمایه گذاری و شروع تجارت در دبی هستید، خرید آپارتمان های دبی یکی از گزینه های مناسب برای شما و متقاضیان محسوب می شود.

خرید ملک در دبی به آسانی امکان پذیر است و متقاضیان خارجی می توانند بدون وجود مقررات و قوانین خاصی اقدام به خرید، فروش و اجاره ملک کنند. در طول سال های اخیر دبی به شکوفایی اقتصادی چشمگیری رسیده است از همین رو جزء شهرهای جذاب برای مهاجرت و اقامت در دنیا به شمار می آید. شهر دبی که در راس کشور امارات قرار دارد از آسمان خراش ها و اپارتمان های بسیار لوکسی برخوردار است .

خرید آپارتمان های دبی

خرید ملک

در کشورهایی مثل امارات بخصوص در شهر دبی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد سرمایه گذاری و خرید ملک گزینه جذابی است که معمولا مورد متوجه متقاضیان خارجی و بین المللی می باشد. برای خرید ملک اولین چیزی که مهم است به آن توجه داشته باشید ارزش دارایی شما در این کشور است. در رابطه با نوع خانه ها در شهر دبی می توان گفت: خانه ها معمولا به صورت ویلایی و یا آپارتمان می باشند.

خرید ملک و اپارتمان در دبی

با خرید ملک و آپارتمان در دبی اقامت کشور امارات متحده عربی را دریافت می کنید. با اخذ این پاسپورت فرد می تواند برای خود و اعضاء خانواده اقامت بلند مدت دبی را پس از گذشت 2 سال دریافت کند و به زندگی در این شهر زیبا بپردازد. از مزایای زندگی در شهر دبی می توان به هزینه مالیات بسیار کم ، درصد جرم نزدیک به صفر، امنیت بالای زندگی ، هزینه زندگی بسیار کمتر نسبت به کشور های دیگر و زندگی مدرن و پیشرفته اشاره کرد.

برای اطلاع از نحوه و شرایط اخذ اقامت از طریق خرید آپارتمان و ملک در شهر دبی امارات با اقساط بدون بهره  و قیمت مناسب با مشاورین داماکdamac در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...