ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

خرید اپار تمان های دبی

اگر به دنبال سرمایه گذاری و شروع تجارت در دبی هستید، خرید ملک در دبی یکی از گزینه های مناسب برای شما و متقاضیان محسوب می شود. خرید ملک در دبی به اسانی امکان پذیر است و متقاضیان خارجی می توانند بدون وجود مقررات و قوانین خاصی اقدام به خرید، فروش و اجاره ملک کنند. در طول سال های اخیر دبی به شکوفایی اقتصادی چشمگیری رسیده است از همین رو جزء شهرهای جذاب برای مهاجرت و اقامت در دنیا به شمار می آید. شهر دبی که در راس کشور امارات قرار دارد از اسمان خراش ها و اپارتمان های بسیار لوکسی برخوردار است .

در کشورهایی مثل امارات بخصوص در شهر دبی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد سرمایه گذاری گزینه جذابی است که معمولا مورد متوجه متقاضیان خارجی و بین المللی می باشد. برای خرید ملک اولین چیزی که مهم است به آن توجه داشته باشید ارزش دارایی شما در این کشور است. در رابطه با نوع خانه ها در شهر دبی می توان گفت: خانه ها معمولا به صورت ویلایی و یا آپارتمان می باشند..

خرید اپار تمان های دبی

با خرید ملک و اپارتمان در دبی اقامت کشور امارات متحده عربی را دریافت می کنید. با اخذ این پاسپورت فرد می تواند برای خود و اعضاء خانواده اقامت دائم دبی را پس از گذشت 2 سال دریافت کند و به زندگی در این شهر زیبا بپردازد. از مزایای زندگی در شهر دبی می توان به هزینه مالیات بسیار کم ، درصد جرم نزدیک به صفر، امنیت بالای زندگی ، هزینه زندگی بسیار کمتر نسبت به کشور های دیگرو زندگی مدرن و پیشرفته اشاره کرد.

برای اطلاع از نحوه و شرایط اخذ اقامت از طریق خرید اپارتمان و ملک در شهر دبی امارات با اقساط بدون بهره  و قیمت مناسب با مشاورین داماکdamac در ارتباط باشید.

مطالب مشابه:

سفر به دبی

پاسپورت   دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای اماراتdamac 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...