چگونه ملکی را در دبی خریداری کنیم ؟ 

خرید ملک در دبی چه مزایا و معایبی را پیش رو دارد ؟ 

باید توجه داشته باشید عوامل مختلفی وجود دارند که در ارزش و بهای ملک مورد نظر تأثیرداشته  و موجب افزایش یا کاهش قیمت آن می‌شوند.از این عوامل می‌توان به موقعیت خانه یا آپارتمان، دسترسی به امکانات عمومی و رفاهی، وجود مدرسه و بیمارستان در اطراف آن، مرحله ساخت ملک و سن آن اشاره کرد.(مهاجرت از هر روشی نیازمند طی مراحل و مدت زمان مشخصی می باشد)

در فرایند خرید ملک  در دبی نیز مدت زمان خاصی لازم است تا فرد خارجی متقاضی در این شهر مالکیت به‌ دست بیاورد.توجه داشته باشید این زمان باید به صورت قانونی طی شود.پس از طی کردن مراحل و مدت زمان مشخص،زمانی که فرد صاحب ملکی در دبی باشد مجاز به دریافت اقامت دبی می باشد. اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

چگونه در امارات خانه بخریم؟ 

فرایند خرید ملک در دبی نیازمند  طی مراحلی است واین مراحل باید طبق فرایند قانونی انجام شود.

خرید ملک در دبی

برای آگاهی از این مراحل با داماک گروپ همراه باشید. این فرایند قانونی به شرح زیر است:

1.خریدار ملک مورد نظرخود را را انتخاب می‌نماید
2.انجام تحقیقات اولیه را درباره ملک

3.فرد متقاضی باید کلیه جوانب ملک و مسائل حقوقی آن را بررسی کند.(ملک نباید مشکل قانونی داشته باشد)

  1. طرفین معامله در مورد شرایط ملک به توافق رسیده و هر دو شرایط را می‌پذیرند.

5.تفاهم‌نامه‌ای با نام MOU بین خریدار و فروشنده تنظیم شده و هر دو طرف آن را امضا می‌کنند.(طبق تفاهم‌نامه امضاشده، خریدار باید در ابتدا ۱۰درصد از ارزش ملک را پرداخت کند)

6.طرفین معامله در دفاتر مربوط به فروش ملک حاضر شده و درخواست گواهی عدم‌اعتراض به فروش ملک را می دهند. این گواهی به NOC معروف است.

7.پس از آنکه گواهی NOC صادر شد، طرفین قرارداد در اداره املاک و مستغلات امارات حاضر می شوند و فروشنده مالکیت خود را به خریدار واگذار می‌ کند.

8.مبلغ موردنظر در تاریخی که در توافق‌نامه بین طرفین قرارداد ذکر شده است به فروشنده پرداخت می‌ گردد.

در انتها هم بعد از انجام مراحل قانونی، سند مالکیت برای شخص خریدار صادر شده و به او تحویل داده می‌شود.

 مزایا و معایب خرید ملک در دبی

در کل  فرایند خرید ملک در دبی تقریبا هزینه زیادی دارد. درراه  خریدوفروش ملک در دبی،ممکن است ریسک بالایی برای اتباع خارجی وجود داشته باشد به همین خاطر حتما قبل از خرید ملک تمام زوایا را بررسی کنید. زیرا برخی فروشندگان ملک در این شهر، ممکن است ملک خود را با مبالغ بالاتری به اتباع خارجی بفروشند.یکی از معایب بزرگ و مهمی که در این مسیر وجود دارد، عدم‌ دریافت اقامت دائم و تابعیت دبی با خرید ملک می باشد.این به آن معناست که دبی برای فرد خارجی که اقدام به خرید ملک در این شهر می‌کند، هیچ‌گونه تابعیت یا اقامت دائمی صادر نمی‌کند.به همین خاطر اگر قصد دارید با مهاجرت به دبی، به اقامت بلندمدت این کشور دست یابید، بهتر است از روش‌های دیگری مانند کار در امارات اقدام نمایید.اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت آپارتمان و ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

 جمع‌بندی خرید خانه در امارات

بازار جهانی مسکن امارات قطب جدید سرمایه‌گذاری روی املاک می باشد. خرید وفروش ملک در دبی این‌روزها رونق گرفته وهمین موضوع سرمایه‌گذارانی را از سراسر جهان به خود جذب می کند.با توجه به رشد روزافزون قیمت خرید ملک در دبی این سرمایه‌گذاری بازدهی خوب و قابل ‌قبولی نیز دارد.اما مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری، برای خرید ملک در دبی نیز قبل از هر کاری باید، قوانین و مقررات آن را به‌طور کامل و دقیق،بررسی ومطالعه کرده و با شرایط و مراحل خرید خانه در دبی و دیافت اقامت از طریق خرید ملک در این شهر آشنا شوید.

اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...