مهاجرت و سرمایه گذاری

 

مهاجرت و سرمایه گذاری

 امروزه به دلیل پیشرفت برخی کشور ها بسیاری از مردم به فکر مهاجرت و سرمایه گذاری در کشور های دیگر می باشند .

یکی از این کشور های پیشرفته ، کشور امارات می باشد که طرفداران زیادی برای اقامت و خرید و فروش ملک دارد. کشور امارات روند صعودی در پیشرفت اقتصادی داشته است و روزانه علاقه مندان زیادی را به خود جذب می کند. شهر دبی در راس امارات قرار دارد که پرجمعیت ترین شهر کشور امارات به شمار می اید. شهر دبی درحال رشد سریع اقتصادی است. در سال های گذشته این رشد حدود 25% در سال بوده است. امروزه شهر دبی به یک شهر بین المللی تبدیل شده است. تقاضا برای خرید ملک بیشتر از ساخت آن است. در شهر دبی خانه ها اکثرا ویلایی و یا آپارتمانی هستند .همچنین  در این شهر اسمان خراش ها و برج های متعددی وجود دارد .

مهاجرت و سرمایه گذاری

زندگی در شهر دبی

زندگی در شهر دبی بسیار اسان است . روش های زیادی برای اخذ اقامت و زندگی در دبی وجود دارد که می توان به راحتی در شهر دبی زندگی کرد . یکی از این راه ها از طریق خرید  ملک می باشد. علاوه بر ان از طریق کسب و کار ، ثبت شرکت و ... می توان اقامت این شهر را دریافت کرد .

خرید ملک در دبی

با خرید ملک در دبی می توان اقامت کشور امارات متحده عربی را کسب کرد. همچنین پس از اتمام انقضای ان می توان به طور نامحدود پاسپورت اقامتی را تمدید کرد. زندگی در شهر دبی مزیت های زیادی دارد که برخی از ان ها شامل :هزینه بسیار کمتر زندگی نسبت به کشور های دیگر ، پرداخت مالیات بسیار پایین ، امنیت بسیار بالای زندگی و درصد جرم نزدیک به صفر در شهر دبی می باشد . همچنین با فروش ملک در این شهر می توان هزینه خوبی را کسب کرد .

 

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

 

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان 

  

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...