کشور امارات متحده عربی

کشورامارات متحده عربی

کشورامارات متحده عربی یکی از کشورهای کناره خلیج فارس می باشد که از مجموع ایالات شیخ نشینی تشکیل شده که هفت شیخ یا امیر دارد.

شهر ابوظبی پایتخت و شیخ نشین اصلی آن می باشد. شیخ نشین نام آشنا و معروف دبی، منطقه شارجه،”ام القوین”، “فجیره”، “راس الخیمه” و “عجمان” از دیگر ایالات شیخ نشین در امارات متحده عربی هستند. که همگی در کنار یک دیگر با پادشاهی یک امیر که شیخ نشین ابوظبی است اداره می شود. امارات متحده عربی جزو 5 کشور، دارای بیشترین ذخایر نفتی جهان به شمار می اید . در راس کشور امارات، شهر دبی قرار دارد و در نزدیکی این شهر ، شهر شارجه  قرار گرفته است که پایتخت تاریخی این شهر محسوب می شود.

کشور امارات متحده عربی

اقتصاد شهر دبی

اکنون اقتصاد شهر دبی از تجارت کالا و صادرات نفت تحول یافته و اکنون در زمینه خدمات مالی، ساخت و ساز، گردشگری و تفریحی فعالیت موفقی دارد. متقاضیان خارجی برای ورود به بازار کار شهر دبی به دعوت نامه شغلی صادر شده از کارفرما معتبر و پاسپورت کاری دبی نیاز دارند که در ادامه به چگونگی دریافت آن ها اشاره میکنیم .

امروزه درصد زیادی از جمعیت  شهر امارات را مهاجران تشکیل می دهند. کشور امارات متحده عربی به افرادی که علاقه مند به کار در این کشور باشند در صورت دارا بودن شرایط و مدارک لازم و طی فرایندهای مشخص مجوز ورود موقت می دهد. البته با توجه به سیاست های اخیر امارات ،این کشور سعی بر این دارد که به استثنای مشاغل سطح پایین مثل کارگری های متداول در مابقی مشاغل از نیروهای بومی یا حداقل، افرادی که موفق به مهاجرت کاری یکی از روش های ممکن برای اقامت در شهر دبی است که با قوانین و شرایط خاصی همراه می باشد.

 

برای کار در شهر دبی و دریافت اقامت این کشور با داماکdamac همراه باشید.

مطالب مشابه:

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...