مهاجرت به امارات متحده عربی

مهاجرت به امارات متحده عربی

مهاجرت به امارات متحده عربی، کشوری در حاشیه خلیج فارس و متشکل از ۷ شیخ نشین می باشد، که این مناطق شامل ابوظبی به عنوان پایتخت این کشور، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس الخیمه و ام القوین می باشد.

بیشتر افراد، متقاضی مهاجرت به دبی هستند و باید بسته به شرایط خود از طریق یکی از مسیرهای مهاجرت به دبی اقدام نمایند.البته توجه داشته باشید برای مهاجرت به امارات متحده عربی و دبی مانند هر شهر و کشوری قبل از اقدام به مهاجرت باید شرایط  خود و شهر و کشور مقصد مورد نظر به طور کامل و دقیق بررسی کنید.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند.

مهاجرت به امارات متحده عربی

اقامت دبی با خرید ملک

 اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده باشد، کشور جذاب امارات و در راس آن شهرمدرن و بی نظیر دبی و همچنین ابوظبی را می توان نام برد. اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند.خرید ملک در دبی می تواند دریافت اقامت این شهر را برای شخص خریدار به همراه داشته باشد به شرط آن که مراحل را درست و کامل انجام دهد.

سرمایه گذاری

کشور هایی که رشد اقتصادی در آن ها سیر صعودی دارد و روز به روز رو به پیشرفت است می تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه سرمایه گذاران  قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات  روز به روز در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات محسوب شود.اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام های بدون بهره خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس در دبی یاری کند.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقامت دبی با خرید ملک اقدام کنید.اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

امنیت در شهر دبی
براساس تحقیقات و آمارهای بدست آمده از شاخص جهانی امنیت در کشور ، امارات متحده عربی دارای رتبه 61 در دنیا است که به دلیل ظوابط و قوانین بسیار سخت و قابل توجهی که دولت دبی آن ها را برای شهروند های خود اعم از ساکنین اصلی و همچنین افرادی که به این کشور مهاجرت کرده اند وضع کرده، کمتر کسی در این کشور دست به جرم و جنایت می زند پس با خیال راحت شروع به یک برنامه ریزی خوب و عالی  برای سفر به این شهر زیبا کنید.اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت آپارتمان و ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...