دبی شهری ثروتمند

 

دبی شهری ثروتمند

دبی شهری ثروتمند می باشد که در خاور میانه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی شرایط بسیار خوبی دارد.این شهر مملو از زخایر نفتی می باشد ثروت این شهر از نفت آن حاصل میشود.دبی شهری پررونق و مدرن است که اقتصاد آن روز به روز در حال پیشرفت است،به همین علت همه ساله افراد زیادی از سراسر جهان این شهر را برای اقامت و مهاجرت انتخاب می کنند.

دبی شهری ثروتمند

درباره دبی

زبان رسمی این کشور عربی است و واحد پول آن نیز درهم امارات می باشد. در سال های اخیر دبی به شدت توسعه داده شده و در حال حاضر این شهر از کیفیت زندگی خوبی برخوردار است. شرایط کار در این کشور نسبتا خوب است و همین موضوع باعث علاقه مردم جهت کار در این کشور شده است. اما باید به این نکته توجه نمود که اکثر افرادی که در این کشور زندگی می کنند به خصوص ایرانی ها به راحتی در میان مردم این کشور پذیرفته نمی شوند و نمی توانند به راحتی اقامت دائم این کشور را به دست آورند. داماک گروپ در این مقاله به بررسی روش های مختلف مهاجرت به این کشور می پردازد.

روش های مهجرت و دریافت پاسپورت

به طور کلی روش های مهاجرت و دریافت پاسپورت در کشورهای دنیا از 6 روش کلی انجام پذیر می باشد. این 6 روش شامل:کار،تحصیل،سرمایه گذاری(دریافت اقامت از طریق خرید ملک یا ثبت شرکت)،تولد،ازدواج و یا پناهندگی می باشد.لازم به ذکر است فقط 5 روش اول قانونی بوده و مورد 6 که پناهندگی می باشد توصیه نمی شود. برخی از افراد به دنبال دریافت پاسپورت امارات می باشند، از این رو در این  متن روش های مختلف دریافت پاسپورت امارات و شرایط مورد نیاز برای هر روش توضیح داده شده است. توجه به این نکته ضروری می باشد که اقامت و تابعیت امارات متفاوت می باشد. افرادی که اقامت امارات را دارند از برخی از حقوق شهروندی همچون امکان شرکت فعالیت های سیاسی محروم هستند و در صورتی که شرایط مورد نیاز اقامت را برآورده نکنند از این کشور اخراج می شوند. اما کسانی که تابعیت و پاسپورت امارات را دارند، از تمامی حقوق شهروندی برخوردارند.پاسپورت امارات برای اتباع دیگر کشورها به صورت مستقیم قابل اتخاذ نمی شود اما با طی فرآیندی در یک بازه زمانی امکان اخذ آن فراهم می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با داماک گروپ همراه باشید.

مقاصدی بدون ویزا با پاسپورت امارات

برای بدست آوردن پاسپورت هر کشور به طور قطع اعتبار آن پاسپورت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. توجه به این نکته که آیا با بدست آوردن آن پاسپورت می توان به راحتی به کشور های دیگر بدون نیاز به ویزا سفر کرد و یا اینکه لازم است برای سفر ویزا تهیه نمود،مهم است زیرا نشان می دهد در سطح دنیا تا چه حد برای شما ارزش قائل هستند و به شما احترام می گذارند.پاسپورت امارات از این جهت بی رقیب بوده زیرا رتبه اول را در رتبه بندی پاسپورت های جهان بر عهده دارد. با داشتنم پاسپورت امارات می توانید بدون ویزا به 169 کشور سفر کنید.اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در دبی یکی از راه های دریافت اقامت این شهر می باشد. دبی شهری  است که در زمینه های مختلف بسیار رشد و پیشرفت داشته است. با توجه به زیر ساخت های بسیار قوی در شهر دبی و نرخ تولید ناخالص داخلی مناسب در این شهر ، در صورتی که افراد کسب و کار مشخصی داشته باشند و طرح ارائه داده شده جهت فعالیتشان قوی باشد، مسلما شانس موفقیت بالاتری خواهند داشت. جهت اقدام برای کسب پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در شهر دبی ابتدا شخص باید شرکتی را در این کشور به ثبت برساند. این شرکت می تواند شرکتی با مسئولیت محدود باشد که به صورت سهامی عام یا خاص معرفی می شود.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان.

 

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...