پاسپورت دبی

دبی شهر ثروتمندی می باشد که در خاور میانه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی شرایط بسیار خوبی دارد.این شهر مملو از

زخایر نفتی می باشد ثروت این شهر از نفت آن حاصل میشود.دبی شهری پررونق و مدرن است که اقتصاد آن روز به روز در حال پیشرفت است،به همین علت همه ساله افراد زیادی از سراسر جهان این شهر را برای اقامت و مهاجرت انتخاب می کنند.

زبان رسمی این کشور عربی است و واحد پول آن نیز درهم امارات می باشد. در سال های اخیر دبی به شدت توسعه داده شده و در حال حاضر این شهر از کیفیت زندگی خوبی برخوردار است. شرایط کار در این کشور نسبتا خوب است و همین موضوع باعث علاقه مردم جهت کار در این کشور شده است. اما باید به این نکته توجه نمود که اکثر افرادی که در این کشور زندگی می کنند به خصوص ایرانی ها به راحتی در میان مردم این کشور پذیرفته نمی شوند و نمی توانند به راحتی اقامت دائم این کشور را به دست آورند. داماک گروپ در این مقاله به بررسی روش های مختلف مهاجرت به این کشور می پردازد.

به طور کلی روش های مهاجرت و دریافت پاسپورت در کشورهای دنیا از 6 روش کلی انجام پذیر می باشد. این 6 روش شامل:کار،تحصیل،سرمایه گذاری(دریافت اقامت از طریق خرید ملک یا ثبت شرکت)،تولد،ازدواج و یا پناهندگی می باشد.لازم به ذکر است فقط 5 روش اول قانونی بوده و مورد 6 که پناهندگی می باشد توصیه نمی شود. برخی از افراد به دنبال دریافت پاسپورت امارات می باشند، از این رو در این  متن روش های مختلف دریافت پاسپورت امارات و شرایط مورد نیاز برای هر روش توضیح داده شده است. توجه به این نکته ضروری می باشد که اقامت و تابعیت امارات متفاوت می باشد. افرادی که اقامت امارات را دارند از برخی از حقوق شهروندی همچون امکان شرکت فعالیت های سیاسی محروم هستند و در صورتی که شرایط مورد نیاز اقامت را برآورده نکنند از این کشور اخراج می شوند. اما کسانی که تابعیت و پاسپورت امارات را دارند، از تمامی حقوق شهروندی برخوردارند.پاسپورت امارات برای اتباع دیگر کشورها به صورت مستقیم قابل اتخاذ نمی شود اما با طی فرآیندی در یک بازه زمانی امکان اخذ آن فراهم می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با داماک گروپ همراه باشید.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

پاسپورت دبی

مقاصدی بدون ویزا با پاسپورت امارات

برای بدست آوردن پاسپورت هر کشور به طور قطع اعتبار آن پاسپورت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. توجه به این نکته که آیا با بدست آوردن آن پاسپورت می توان به راحتی به کشور های دیگر بدون نیاز به ویزا سفر کرد و یا اینکه لازم است برای سفر ویزا تهیه نمود،مهم است زیرا نشان می دهد در سطح دنیا تا چه حد برای شما ارزش قائل هستند و به شما احترام می گذارند.پاسپورت امارات از این جهت بی رقیب بوده زیرا رتبه اول را در رتبه بندی پاسپورت های جهان بر عهده دارد. با داشتنم پاسپورت امارات می توانید بدون ویزا به 169 کشور سفر کنید.اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در دبی یکی از راه های دریافت اقامت این شهر می باشد. دبی شهری  است که در زمینه های مختلف بسیار رشد و پیشرفت داشته است. با توجه به زیر ساخت های بسیار قوی در شهر دبی و نرخ تولید ناخالص داخلی مناسب در این شهر ، در صورتی که افراد کسب و کار مشخصی داشته باشند و طرح ارائه داده شده جهت فعالیتشان قوی باشد، مسلما شانس موفقیت بالاتری خواهند داشت. جهت اقدام برای کسب پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در شهر دبی ابتدا شخص باید شرکتی را در این کشور به ثبت برساند. این شرکت می تواند شرکتی با مسئولیت محدود باشد که به صورت سهامی عام یا خاص معرفی می شود.یکی پروژه های داماک گروپ prive damacداماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان.

 damac

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...