ثبت شرکت در دبی و امارات

ثبت شرکت در دبی و امارات

ثبت شرکت در دبی و امارات دارای مزایا و جذّابیت های بسیاری می باشد، مخصوصاً به این دلیل که امارات و دبی این پتانسیل فوق العاده را دارند تا دروازه ورود تجّار و بازرگانان ایرانی به بازارهای پر سود و مطمئن بین المللی باشد.

ثبات اقتصادی و سیاسی دبی و پیشرفت روزافزون آن در کنار نزدیکی دو کشور ایران و امارات و در نتیجه سهولت رفت و آمد بین دو کشور از دیگر دلایل و مزایای ثبت شرکت در دبی و ثبت شرکت در امارات مخصوصا برای هموطنانمان است.

ثبت شرکت در دبی و امارات

دریافت اقامت دبی

دبی در سال های اخیر با رشد و پیشرفتی چشمگیر و خیره کننده ای مواجه بوده و در جذب سرمایه گذاری خارجی یکی از موفق ترین مناطق آسیا و حتّی جهان به شمار میرود. پیشرفت و دگرگونی در این شهر حاشیه خلیج فارس بگونه ای است که اگر قبلاً به این شهر سفر کرده باشید و پس از چند سال دوباره به شهر سفر کنید از تغییرات چشمگیر بوجود آمده و پیشرفت های آن قطعاً شگفت زده خواهید شد. بدون تردید حضور در چنین فضایی،همچنین فعالیت و داد و ستد در چنین بازاری، تجربه ای خاص ،بی نظیرو پر سود خواهد بود. رایج ترین روش اقامت دبی ، ثبت و تاسیس شرکت در این شهر است.دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت هدف بسیاری از تجار،بازرگانان ،سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی سراسر دنیا است. 

ثبت شرکت آفشور در دبی

با ثبت شرکت آفشور در دبی، اسپانسرشیپی یک شریک محلی و بومی دبی را خواهید داشت. ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی مالکیت تام و تمام شرکتی را برای شما خواهد داشت . ویزای اقامت از طریق ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری دبی، به عنوان یک سرمایه گذار و شهروند خارجی به شما این اجازه را میدهد که در یک شرکت محلی و بومی امارات سهامدار باشید و همچنین بتوانید در دبی  کارمند استخدام کنید. دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت با حمایت یک شریک بومی و محلی این کشورراحت تر خواهد بود؛.یک شریک که محلی و بومی دبی باشد جهت آسان تر شدن ثبت شرکت و تکمیل آن مورد نیاز شما است. پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

اعتبار ویزای اقامت دبی از طریق ثبت شرکت

اعتبار ویزای اقامت دبی  از طریق ثبت و تاسیس شرکت سه سال است و قابل تمدید می باشد.نمایندگان و کارشناسان مجرب و حرفه ای داماک گروپ  در این خصوص شما را در ارائه اسناد و مدارک لازم برای تاسیس شرکت در دبی راهنمایی خواهند نمود. اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت آپارتمان و ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

نواحی مجاز برای خرید ملک در دبی

همانطوری که در مطالب قبلی نیز بیان شد، شهروندان خارجی از جمله ایرانیان نیز مجاز به خرید ملک در دبی می باشند. اما اکنون سوالی که ممکن است به ذهن سرمایه گذاران ایرانی برسد این است که شهروندان خارجی مجاز به خرید ملک از کدام نواحی شهر هستند؟ آیا شهروندان و سرمایه گذاران در تمام نواحی دبی مجاز به خرید ملک هستند؟مطابق قانون، در شهر دبی 9 ناحیه وجود دارد که شهروندان خارجی از جمله ایرانیها مجاز به سرمایه گذاری و خرید ملک در آنجا هستند.

این نواحی نه گانه عبارتند از:

جزیره یاس،سعادیه،ریم،ماریا،لولو،ساحل الرها،ساع السداریه،الریف،شهر مصدار.

این نواحی در حال حاضر از بازار معامله خوب و نرخ خرید و فروش مطلوبی برخوردار هستند و کارشناسان نیز به افراد خرید ملک در این نواحی را توصیه می کنند. اما شما هموطنان عزیز همچنین می توانید با دریافت مشاوره های تخصصی از کارشناسان مجرب داماک گروپ ضمن تضمین سودآوری سرمایه گذاری خود در بخش املاک این کشور،خود و اعضای خانواده از مزیت اقامت در امارات و دبی برخوردار شوید. اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

 مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس   ویلای لوکس   فول فرنیش

 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...