جاذبه های گردشگری دبی

 جاذبه های گردشگری دبی

برای لذت بردن از سفر به دبی مهمترین گزینه قبل از سفر شناخت کامل جاذبه های گردشگری دبی میباشد. در این مقاله با داماک گروپ همراه باشید تا به شما برای آشنایی کامل با دبی کمک کنیم.

جاذبه های گردشگری دبی

بالن سواری دبی 

بالن سواری تجربه ای خاص و منحصر به فردی می باشد، که هر کس در طول دوران زندگی خود باید تجربه کند. دبی یکی از برترین تجربیات بالن سواری در ارتفاع 1200 متر را دارا می باشد. بالن ها در تور بالن سواری دبی بر فراز دره های بیابانی و همچنین زیستگاه های طبیعی شترها و غزال های بزرگ عربی به پرواز در می آیند. یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشت بهترین زمان بالن سواری است. بهترین زمان سوار شدن به بالن زمانی است که باد ملایمی می وزد و نور فوق العاده و تلالوی خورشید در قابی خیره کننده را برایتان به تصویر میکشد. در بالن سواری دبی می توانید صحرا را از جایی ببینید که کمتر کسی آن را دیده است. میتوانید بیابان وسیع را نظاره گر باشید و به تماشای کوه های هاجر در شرق و نیز افق مدرن در غرب بپردازید.بالن سواری دبی یکی از جاذبه های گردشگری بی نظیر دبی می باشد.

صحراهای دبی


لذت پرواز جز تجربیاتی است که همهی افراد علاقه به کسب تجربه در آن را دارند. اما نظاره کردن صحراهای دبی از آسمان تجربه ای جدید و باور نکردنی می باشد. هنگامی که سوار بر بالن هستید می توانید از بالا به تپه های سرخ شنی، شترهای سرگردان در صحرا و نیز بسیاری از مناظر دیدنی،جاذبه های گردشگری دبی و حیرت انگیز صحراهای دبی را تماشا کنید. در تور بالن سواری دبی می توانید در هنگام طلوع آفتاب، سوار بر بالن بر فراز صحرای زیبا و نیز و تپه های شنی به پرواز درآیید. این زمان زیباترین و بهترین زمان برای مشاهده منظره صحرا می باشد. از داخل بالن می توانید موجوداتی مانند آهوی وحشی و شترها را تماشا نمایید. دشت های سرسبز و مزارع از آن بالا دارای جلوه ی دیگری است. مدت زمان تور بالن سواری دبی 1 ساعت می باشد و پس از فرود  از شما پذیرایی می شود،همچنین امکان ملاقات با مردم محلی، پرورش دهنگان شتر، پرورش دهندگان بازهای شکاری و ... نیز وجود دارد. بالن سواری دبی یکی از تفریحات دبی است که گردشگران و مسافران تور دبی می توانند از آن بهره مند شوند.

مسجد جمیرا دبی

مسجد جمیرا دبی با داشتن یک گنبد به ارتفاع 16 متر و دو مناره مرتفع و بلند به طول تقریبی 40 متر و همچنین منبری بسیار مجلل واقع در محله جمیرا،نمونه ای از معماری نوین اسلامی می باشد. نمای مسجد جمیرا دبی از سنگهای ممتاز با رنگ کرمی و مایل به صورتی ساخته شده است. جالب است بدانید نماد مسجد جمیرا بر روی اسکناس های 500 درهمی نیز چاپ شده است. دبی شاید بیشتر به خاطر اقتصاد پیشرفته، مدرن بودن و امکانات تفریحی خود شناخته شده  و جذاب باشد،ولی از آن جهت که امارات متحده عربی یک کشور اسلامی می باشد، مسجد های زیادی نیز در  شهردبی وجود دارد که می تواند برای گردشگران جالب و دیدنی باشد. یکی از این مساجد برجسته دبی، مسجد جمیرا می باشد.

 

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...