خرید ملک در دبی

خرید ملک دردبی

بدون شک دبی یکی از جذابترین شهرهای دنیا از نظر تجارت و تفریح است. به همین خاطر خیلیها دوست دارند با خرید ملک در دبی اقامت بلند مدت بگیرند و ساکن این شهر زیبا بشوند.

کشور امارات متحده عربی به دلیل قرارگیری در منطقه جغرافیایی ویژه، ثبات اقتصادی مناسب طی چند سال اخیر و ورود به زمره کشورهای موسوم به اقتصادهای نوظهور، همیشه مکان مناسبی برای اقامت دائم بوده است. اخیرا لقب قویترین پاسپورت دنیا هم به امارات متحده عربی تعلق داشته است.

خرید ملک در دبی

خرید ملک از طریق ثبت شرکت

افراد می توانند با خرید ملک یا از طریق ثبت شرکت در امارات متحده عربی شرایط اقامت دائم در دبی را برای خود و خانواده فراهم کنند،همچنین از طریق ثبت شرکت می توانید از آن برای کسب و کار به طور موثر استفاده کنید و از مزایای معافیت مالیاتی بهره مند شوید. همچنین زندگی در این شهر از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

اقامت دبی

پاسپورت های اقامتی پاسپورت هایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد. بخاطر داشته باشید پاسپورت اقامت بدون هیچگونه محدودیتی قابل تمدید می باشد. شهروندان خارجی که قصد دادن درخواست برای اخذ اقامت دبی را دارند حق بردن همسر و فرزندان خود به عنوان همراه را خواهند داشت. بخاطر داشته باشید که افرادی که اقامت و یا شهروندی دبی را دریافت می نمایند حق اخذ اقامت دائم در کشور امارات را نیز خواهند داشت. یکی از مزیت های زندگی در شهر دبی هزینه کمتر زندگی نسبت به کشور های دیگر می باشد. با خرید ملک در این شهر می توانید اقامت کشور امارات را نیز کسب کنید . همچنین فروش ملک نیز در این شهراز اهمیت بالایی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد.

مشاورین داماکdeamac ، معتبرترین و برند ترین شرکت املاک شما را درزمینه خرید و فروش ملک با اقساط بدون سود همراهی خواهد کرد.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...