خرید ملک در دبی - فروش ملک در دبی با داماک -حتی اقساط بدون سود

خرید ملک در دبی

یکی از ارزشمندترین تصمیمات برای سرمایه گذاری خارجی خرید ملک در دبی می باشد، چرا که شما با این کار می توانید صلاحیت اخذ پاسپورتی اقامت 5 ساله دبی را به دست آورید.

دبی معروفترین شهر امارات متحده و نیز پایتخت این کشور عربی محسوب می شود. این شهر ثروتمند در بخش شرقی شبه جزیره عربی در ساحل خلیج فارس قرار دارد. هم اکنون این کشور به عنوان مرکز بازرگانی آسیای غربی معروف است. جالب است بدانید که دبی با استفاده از درآمد حاصل از فروش نفت به رشد و توسعه سریعی دست یافت اما اکنون سهم نفت در توسعه دبی کم رنگ شده و اقتصاد این کشور عالبا متکی بر درآمدهای ناشی از بازرگانی، توریسم، هوانوردی، املاک و خدمات مالی است. با مشاوره از طریق کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به توضیحات تکمیلی درباب شرایط مهاجرت به این کشور دست یابید.

خرید ملک در دبی

شرایط سرمایه گذاری در دبی 

دبی یکی از مراکز اصلی اقتصادی و از کانون های معتبر مالی و اعتباری بین المللی محسوب می شود که همواره در صدر توجه سرمایه گذاران جهانی قرار دارد.شرایط سر سرمایه گذاران خارجی به روش های مختلفی می توانند در این کشور سرمایه گذاری کرده و از این طریق اقامت خود و خانواده همراهشان را تضمین کنند. برنامه جدیدی برای اخذ پاسپورت های اقامت بلند مدت مخصوص سرمایه گذاران خارجی از فوریه سال 2019 تصویب شده است. این برنامه به شهروندان خارجی اجازه زندگی، کار و تحصیل در کشور امارات را بدون نیاز به اسپانسر اماراتی را می دهد.

اما این پاسپورت ها در این کشور با توجه به شرایط سرمایه گذاری افراد به دو صورت اقامت 5 ساله و اقامت 10 ساله صادر می شود. از امتیازات دیگر این نوع پاسپورت های دبی می توان به قابلیت تمدید خودکار آن اشاره نمود.

متقاضیان می توانند در زمینه ثبت شرکت و دریافت اقامت شهر دبی با مشاورین داماکdamacهمراه باشند.

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...