خرید و فروش آپارتمان دبی

خرید و فروش آپارتمان دبی 

همه ما می‌دانیم که دبی معروف‌ترین شهر امارات متحده عربی است. به دلیل توسعه مدرن در ساختارها و بناهای معماری این شهر از آن به عنوان یک شهر تفریحی در خاورمیانه یاد می‌کنند.

دبی یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه امارات متحده عربی است، این شهر در جنوب کشور ایران و در حاشیه خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان واقع شده‌ است. دبی بیشترین جمعیت را در میان هفت شیخ‌نشین کشور امارات دارد و بعد از شهر ابوظبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات است. این روزها از سرتاسر دنیا خریداران و سرمایه گذاران علاقه‌مند به خرید املاک در دبی هستند.

خرید و فروش آپارتمان دبی

خرید املاک در دبی

قبلا خرید املاک در دبی برای سرمایه‌گذاران و خریداران خارجی مراحل پیچیده‌ای را پشت سر می‌گذاشت. در طی این چند سال گذشته دولت دبی اجازه حق خرید مالکیت مطلق املاک دبی را به خریداران و سرمایه‌گذاران خارجی نمی‌داد. اما به دلیل علاقه و اشتیاق زیاد سرمایه‌گذاران خارجی به املاک دبی‌، ولیعهد دبی ، قانون جدید املاک دبی را اعلام کرد که این قانون به اتباع خارجی امکان می دهد برای مدت زمانی نامحدود اجاره املاک مالکیت مطلق دبی را داشته باشند.

خرید ملک در دبی

امروزه تعداد زیادی از افراد علاقه مند به خرید ملک در دبی می باشند با خرید ملک در این شهر شما اقامت ان رادریافت خواهید کرد همچنین می توانید اقامت امارات را به دستاورید. همچنین به دلیل بازار خوب ملک ، فروش ملک نیز از سود بالایی برخوردار می باشد. شما می توانید بعد از منقضی شدن اعتبار نیز ان را به تعداد دفعات نامحدود تمدید کنید. زندگی در دبی از مزایای زیادی برخوردار است که یکی ازان ها هزینه بسیار پایین مالیات در این شهر است . همچنین زندگی در این شهر ازامنیت بسیبار بالایی برخوردار است.

مطالب مشابه:

شرایط زندگی در دبی   پاسپورت   مهاجرت به امارات   مهاجرت به دبی

 

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان  

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...