مزایای زندگی در دبی

مزایای زندگی در دبی چیست؟ 

دبی پس از ابوظبی( پایتخت امارات متحده عربی)، دومین شهر ثروتمند این کشور به حساب می آید. اکثر گردشگرانی که به دبی سفر میکنند، تصور می کنند درآمد روز افزون و پیشرفت دبی در درجه اول از نفت تامین می شود؛

اما در واقعیت دولت این کشور تنها از مقادیر کمی از ذخایر نفتی برای تولید و توسعه زیر ساخت های این کشور جهت پیشرفت تجارت، تولیدات، گردشگری و به طور کلی تقویت اقتصادی استفاده میکند.

مزایای زندگی در دبی

کاهش وابستگی دبی به درآمدهای نفتی

در مورد کاهش وابستگی دبی به درآمدهای نفتی میتوانیم بگوییم :حدود ۹۵% از تولیدات ناخالص داخلی دبی از منابع نفتی تامین نمی شود. تا کنون درآمدهای حاصل از صادرات نفتی این شهر کمتر از ۱% تولیدات ناخالص داخلی دبی را پوشش داده است. اما صنعت گردشگری پیشرفته دبی ۲۰ درصد از تولیدات ناخالص داخلی را تحت پوشش و حمایت خود دارد.

این اعداد و ارقام نشان می دهد که چرا دبی قصد دارد برای تبدیل شدن به یک قطب اقتصادی پویا و متنوع وابستگی خود را به سوخت های فسیلی کاهش داده و در تخصص ها و زمینه های دیگری هم افسار قدرت را به دست بگیرد.اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

ارتباطات تجاری بین المللی دبی

با رشد قابل توجه ۶/۱ درصدی در سال ۲۰۱۴، اقتصاد دبی بار دیگر به یکی از سریع ترین اقتصادهای در حال رشد جهان تبدیل شد. دبی با کشورهای مختلف دنیا دارای روابط تجاری مستحکمی و خوبی است که کمک زیادی به اقتصاد و پیشرف آن می کند. از بزرگترین شرکای تجاری دبی تا سال ۲۰۱۴، می توان به چین، هند و ایالات متحده آمریکا اشاره کرد.اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

تاثیر صنعت گردشگری در پیشرفت اقتصادی دبی

در سال های اخیر، گردشگری به عنوان یک پشتوانه مهم برای تقویت اقتصاد دبی شناخته شده است. براساس آماری که از اطلاعات رفت و آمد های هوایی در سال ۲۰۱۳ بدست آمد، دبی در میان ۷ کشور پر بازدید جهان قرار گرفت و همچنان  در زمینه گردشگری حرکتی رو به جلو دارد.اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت آپارتمان و ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند.

مطالب مشابه:

 

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

 

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...