اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

 

اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری. سرمایه گذاری در کشور امارات از روش هاییمانند خرید ملک- ثبت شرکت و کارآفرینی انجام می­پذیرد.

اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

اقامت از طریق خرید ملک

یکی از راه های  دریافت اقامت دبی خرید ملک مسکونی در این شهر است پ،البته توجه داشته باشید ارزش ملک خریداری شده باید حداقل یک میلیون  درهم باشد.ویزایی که از این روش برای فرد متقاضی صادر می شود،به مدت 2 سال اعتبار خواهد داشت،اما گفتنی است که فردی که این روش را برای مهاجرت انتخاب میکند به مدت 2 سال اجازه کار و فعالیت شغلی در دبی نخواهند داشت. پس از گذشت 2 سال و انقضای ویزا، می توانند جهت دریافت اقامت دائم اقدامات لازم را به عمل آورده و سپس به تجارت و کسب و کار بپردازند..

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی

در حال حاضریکی از راه های دریافت اقامت دبی می توان به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این شهر اشاره کرد. البته لازم است بدانیدکه طبق قوانین نمی توانید تابعیت امارات را بدست بیاورید. دبی پرجمعیت ترین شهر امارات است و در سال های اخیر این شهر به مرکز تجاری خاورمیانه تبدیل شده است.

دبی  که در شمال غربی امارات متحده واقع شده با توجه به قوانین آزاد تجارت، معاف های مالیاتی،محافظت از دارایی و حفظ حریم خصوصی تجار از مناطق محبوب آسیا برای تجارت و تاجران می باشد. از این رو بسیاری خواهان سرمایه گذاری در این شهر می باشند تا کسب و کار خود را در آن با توجه به بازار پویای دبی و همچنین بین المللی بودن آن به راه بیاندازند.

اقتصاد دبی

شهر دبی یک شهر جهانی و تجاری  بسیارمهم می باشد،صنعت نفت در اقتصاد شهر دبی اهمیت زیادی دارد.لازم به ذکر است بیشتر درآمد دبی ازطریق فروش ملک ، اعطای اقامت در منطقه ی جبل علی،ترانزیت کالا و ترانزیت مسافر می باشد؛همچنین شهر دبی با ساخت ساختمانهای بزرگ،آسمان خراش های بی نظیر و مناطق تفریحی مهیج توریستها و گردشگران زیادی را به خود می کند.این شهر بیست و دومین شهر گران قیمت در جهان نیز می باشد. دبی در سال های اخیر با رشد و پیشرفتی چشمگیر و خیره کننده ای مواجه بوده و در جذب سرمایه گذاری خارجی یکی از موفق ترین مناطق آسیا و حتّی جهان به شمار میرود. پیشرفت و دگرگونی در این شهر حاشیه خلیج فارس بگونه ای است که اگر قبلاً به این شهر سفر کرده باشید و پس از چند سال دوباره به شهر سفر کنید از تغییرات چشمگیر بوجود آمده و پیشرفت های آن قطعاً شگفت زده خواهید شد. بدون تردید حضور در چنین فضایی،همچنین فعالیت و داد و ستد در چنین بازاری، تجربه ای خاص ،بی نظیرو پر سود خواهد بود.به همین خاطردر سال های اخیر به دلیل اقتصاد رو به رشد دبی مهاجرت به این شهر و دریافت اقامت دبی یکی از موضوعات فراگیر می باشد که مورد استقبال قرار گرفته است.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...