اقامت دبی با سرمایه گذاری

اقامت دبی با سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در دبی یکی از راه های دریافت ویزای اقامت دبی با سرمایه گذاری می باشد. مهاجران و سرمایه گذاران  برای خرید ملک در دبی محدودیت های سختی ندارند. ولی نیاز به این دارد که مشاور مالی را نادیده نگیرید.

اگر اقامت بلند مدت در امارات دارید تورم و شرایط  سرمایه گذاری را در نظر داشته باشید.توجه داشته باشید حتما هدف سرمایه گذاری را مشخص کنید. ارز ملی دبی درهم است و بانک مرکزی امارات مسئول سیاست های پولی می باشد. سرمایه گذاری گزینه های گوناگونی مانند ثبت شرکت،خرید ملک و... دارد.اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید، بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب، داماک خواهد بود.

اقامت دبی با سرمایه گذاری

چگونه در امارات خانه بخریم؟ 

فرایند خرید ملک در دبی نیازمند  طی مراحلی است واین مراحل باید طبق فرایند قانونی انجام شود.

برای آگاهی از این مراحل با داماک گروپ همراه باشید. این فرایند قانونی به شرح زیر است:

خریدار ملک مورد نظرخود را را انتخاب می‌نماید
انجام تحقیقات اولیه را درباره ملک

فرد متقاضی باید کلیه جوانب ملک و مسائل حقوقی آن را بررسی کند.(ملک نباید مشکل قانونی داشته باشد)

 طرفین معامله  در مورد شرایط ملک به توافق رسیده و هر دو شرایط را می‌پذیرند.

 

مبلغ موردنظر در تاریخی که در توافق‌نامه بین طرفین قرارداد ذکر شده است به فروشنده پرداخت می‌ گردد.

در انتها هم بعد از انجام مراحل قانونی، سند مالکیت برای شخص خریدار صادر شده و به او تحویل داده می‌شود.

سرمایه لازم برای خرید ملک در دبی

وقتی فردی که از اتباع شهر دبی نیست،تصمیم به خرید ملک دراین شهر می‌گیرد، ابتدا می بایست سرمایه اولیه و میزان نقدینگی خود را برای خرید بررسی و مشخص کند.سپس با توجه به سرمایه ای که دارد،ملک مورد نظر خود را انتخاب کند.(توجه داشته باشید ارزش ملک خریداری شده حداقل باید یک میلیون درهم باشد).البته باید توجه داشته باشید عوامل مختلفی وجود دارند که در ارزش و بهای ملک مورد نظر تأثیرداشته  و موجب افزایش یا کاهش قیمت آن می‌شوند.از این عوامل می‌توان به موقعیت خانه یا آپارتمان، دسترسی به امکانات عمومی و رفاهی، وجود مدرسه و بیمارستان در اطراف آن، مرحله ساخت ملک و سن آن اشاره کرد.(مهاجرت از هر روشی نیازمند طی مراحل و مدت زمان مشخصی می باشد)پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند را از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره،سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند.در فرایند خرید ملک  در دبی نیز مدت زمان خاصی لازم است تا فرد خارجی متقاضی در این شهر مالکیت به‌ دست بیاورد.

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...