مهاجرت به امارات

 

 

مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات از راههای گوناگونی امکان پذیر است که هر یک از این راهها شرایط و قوانین خاص خود رادارند ، لذا ما در این مقاله علمی ، راههای مهاجرت به امارات و شرایط اخذ اقامت امارات برای اتباع و مهاجرین خارجی را بطور مفصل مورد بحث و بررسی قرار میدهیم.

مهاجرت به امارات

انواع مهاجرت به امارات :

 

  1. مهاجرت به امارات از طریق کار

  2. مهاجرت به امارات از طریق تحصیل

  3. مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری

  4. اخذ اقامت و تابعیت امارات از طریق ازدواج

  5. اخذ اقامت و تابعیت امارات از طریق تولد

  6. پناهندگی در امارات

 

  • مهاجرت به امارات از طریق تحصیل

افراد متقاضی تحصیل در امارات پس از پذیرش از دانشگاههای این کشور ، از طریق نامه پذیرش دانشگاه برای ویزای تحصیلی اقدام میکنند که معمولا این ویزا برای دوره های تحصیلی کوتاه مدت 12 ماهه صادر میشود و اگر دوره تحصیلی بلند مدت باشد این ویزا به میزان کل طول دوره تحصیلی صادرخواهد شد .

  • مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

از دیگر روش هایی که منجر به مهاجرت به دبی و اقامت در این شهر می گردد، ازدواج با فردی از شهروندان دبی است. فرآیند ازدواج در دبی به نوع دین و مذهب افراد بستگی دارد. به طور مثال اگر ازدواج به صورت اسلامی باشد، بایستی مراسم ازدواج در دادگاه شریعت انجام پذیرد. همچنین مرد بایستی مسلمان بوده و زن برای ازدواج با مرد اجازه پدر را دارا باشد. زوجین بایستی ازدواج خود را به اثبات برسانند. برای این منظور یک نسخه از گواهی ثبت ازدواج برای ارائه به مراکز معتبر دادگاه دبی وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی است. مدت زمان اعتبار ویزای اقامت افراد مهاجر که به روش ازدواج وارد دبی شده اند، از 1 تا 3 سال می باشد. بر اساس قوانین مصوب دبی، مدت اعتبار ویزای اقامت برای همسران نیز به صورت 3 ساله است.

  • مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک در دبی

برای افرادی که قصد خرید ملک در دبی را دارند، 2 نوع ویزا صادر می گردد که شامل ویزای 6 ماهه و ویزای 2 ساله است. متقاضیانی که قصد گرفتن ویزای 6 ماهه را دارند.همچنین اگر ملک مورد نظر دارای چندین مالک باشد. صرفا ملک هایی که دارای پایان کار هستند، مورد خرید و فروش قرار می گیرند. اگر قصد اخذ ویزای 2 ساله دبی را داشته باشید .همچنین ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه قرار داشته باشد.

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...