شرایط زندگی در شهر مدرن دبی

اجاره بهای مسکن دبی و درامد از طریق شرکت داماک گروپ

همانطوری که گفته شد شرایط زندگی از نظر مالی کمی دشوار می باشد، اما اگر شما شغل خوب و پردرآمدی داشته باشید به خوبی می توانید در دبی زندگی کنید و به خوبی از پس هزینه های زندگی خود برآیید. یکی از نکات جالبی که در مورد اجاره مسکن در این شهر وجود دارد این است که پیش از سال 2008 مبلغ اجاره خانه در این شهر بی نهایت گران بوده اما بعد از آن مبلغ اجاره خانه تا حدودی کاهش پیدا کرده است.

اما با این وجود هنوز هم اجاره مسکن در این شهر کمی گران است، شما اگر می خواهید زندگی خوبی در دبی داشته باشید باید توجه داشته باشید، هزینه اجاره مسکن که انتخاب کرده اید نباید بیشتر از 20 درصد از درآمدی باشد که سالیانه دارید،البته باید بدانید شرایط زندگی در دبی از نظر پرداخت اجاره بهای مسکن مثل تمام شهر های جهان بستگی به محله ای دارد که شما برای زندگی انتخاب می کنید. به عنوان مثال اگر برج خلیفه را برای زندگی انتخاب کرده باشید باید هزینه بسیار بالایی را برای اجاره پرداخت کنید. اما اگر در محله های پایین تر یک آپارتمان کوچک تری را اجاره کنید مبلغ پایین تری را پرداخت می نمایید . در شهر دبی اجاره بها به صورت یک ساله و کامل باید پرداخت شود.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

شرایط زندگی از نظر فرهنگی در دبی

شما باید از لحاظ فرهنگی به این موضوع توجه داشته باشید که این شهر یکی از شهرهای مسلمان و عربی می باشد و به همین دلیل قوانینی که در این شهر رایج است قوانین اسلام هستند. البته از آنجایی که توریست های زیادی به این شهر سفر می کنند، در مورد برخی از قوانین اسلام سهل انگارانه تر برخورد می نماید.

شرایط زندگی در شهر مدرن دبی

با این حال حتما به این مورد توجه داشته باشید مردم محلی این شهر بسیار معتقد به دین اسلام هستند و به همین خاطر این شهر به طور کامل شهری مسلمان به حساب می آید. بنابراین از نظر شرایط زندگی در شهر دبی از لحاظ فرهنگی باید بدانید این شهر معتقد به دین اسلام است.اگر شما زندگی از لحاظ فرهنگ اسلامی را می پسندید و می خواهید در کشوری زندگی کنید که معتقد به دین اسلام هستند باید بدانید که در هر محله و منطقه ای که سکونت کنید مسجد وجود دارد و شما برای پیدا کردن مسجد اصلا دچار مشکل نمی شوید. زیباترین مسجدی که در دبی قرار دارد مسجد جمیرا می باشد.با توجه به این موضوع اگر افرادی که شرایط زندگی در دبی از نظر فرهنگی که به دین اسلام معتقد است را نمی پسندند، نمی توانند در این کشور زندگی کنند. مردم ایران از آنجایی که در کشور خود هم با این شرایط زندگی کرده اند به راحتی می توانند در شهر دبی نیز زندگی کنند و به همین دلیل زندگی در این شهر برای آنها دشوار نیست.
شرایط زندگی در دبی از نظر اشتغال

همانطوری که ذکر شد باید بدانید دبی یکی از شهرهای لوکس و بسیار مدرن است، به همین دلیل شرایط زندگی دبی از نظر هزینه های زندگی مقداری دشوار است. ولی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید حقوقی که شما دریافت می کنید نیز نسبتا بالا می باشد،به خصوص اگر کارگر و متخصص در زمینه خاصی باشید، این دسته از افراد حقوق بسیار خوبی دریافت می نمایند و به همین دلیل به راحتی می توانند در این شهر زندگی کنند.میانگین ساعت کاری در طول هفته 40 الی 48 ساعت است، البته توجه داشته باشید این ساعت تا حدودی به کارفرما نیز بستگی دارد که تا چه ساعتی شما را بر روی کار نگه دارد. باید بدانید در دبی کار کردن به این صورت نیست که شما دارای کار پاره وقت یا نیمه وقت باشید، بلکه ساعات کاری در این شهر به طور کامل و منظم ،مشخص است.

یکی پروژه های داماک گروپ prive damac داماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.
مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...