شرایط اقامت دائم در دبی

شرایط اقامت دائم در دبی

شرایط اقامت دائم در دبی به عوامل متعددی بستگی دارد

بنابراین به افرادی که متقاضی مهاجرت در دبی هستند می پردازیم. امروزه دبی با پیشرفت هایی که در زمینه اقتصادی و گردشگری داشته است و هر روزنیز به وسعت این پیشرفت ها افزوده میشود.

بسیاری افراد تمایل دارند که در کشور های دیگر زندگی کنند و با گرفتن اقامت دائم در آن کشور به زندگی خود ادامه دهند بنا  به این دلیل از کشورهایی که امروزه بسیاری از مردم دوست دارند،که به آن مهاجرت کنند. کشور امارات متحده عربی  که از کشور های حاشیه خلیج فارس می باشد و سالانه افراد زیادی برای اخذ پاسپورت این کشور اقدام می نمایند.

در بین شهر های کشور امارات دبی از محبوب ترین وجذاب ترین شهر های جهان است که مهاجرین زیادی را به خود جذب می کند از این رو بسیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به اخذ پاسپورت دبی هستند.افرادی که توانایی ثبت شرکت در دبی را دارند از مزایایی مانند معافیت مالیاتی بهره مند می شوند از دیگر شرایط اقامت در دبی می توانید به مواردی مانند تحصیل در دبی،ازدواج،کار در دبی و...اشاره نمود.

شرایط اقامت دائم در دبی

شرایط اقامت دائم در دبی از طریق سرمایه گذاری

متقاضیان مهاجرت به دبی توجه داشته باشند که پاسپورت سرمایه گذاری به آن ها این امکان را می دهد که اقامت دائم دبی را اخذ نمایند سرمایه گذاری در دبی از طریق سه روش ثبت و تاسیس میگردد.

شرکت در دبی، سرمایه گذاری در یک شرکت اماراتی از قبل تاسیس شده و سرمایه گذاری در بخش املاک امکان پذیر می باشد.افرادی که توانایی ایجاد شرکت در دبی را دارند توجه داشته باشند که به این افراد تسهیلات بی شماری تعلق می گیرداز مزایاو تسهیلات اخذ اقامت دبی بدون هیچ گونه دردسر و مشکل است.متقاضیان می توانند در زمینه ثبت شرکت و دریافت اقامت شهر دبی با مشاورین داماکdamacهمراه باشید.

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...