شهر دبی

 

 شهر دبی

شهر دبی در جنوب کشور ایران و حاشیه خلیج فارس قرار دارد. این شهر توریستی، از شمال با شارجه، از جنوب با ابوظبی و از جنوب شرقی با عمان همسایه است. دبی در صحرای عرب قرار گرفته و تقریبا هیچ رودخانه و پدیده‌ی آبی طبیعی ندارد.

البته باید خور دبی، که یک خلیج طبیعی کوچک است را استثنا قرار بدهیم. عمق زیاد این خور، نبودِ دیگر پدیده‌های آبی را در این شهر بیابانی جبران می‌کند و باعث شده که کشتی‌ها روی این خلیج حرکت کنند. تعداد زیادی از مردم جهان، چه مردم عادی و چه انسان‌های سرشناس، هرساله برای بازدید از این شهر به امارات متحده عربی سفر می کنند. با اینکه دبی شهری ساحلی است، اما انقدر جاذبه‌های مصنوعی در آن وجود دارد که شما را چندین روز به خود مشغول خواهند کرد. شهر دبی آب و هوای بسیار قابل پیش‌بینی دارد.

سفر به شهر دبی

سفر به دبی

ترکیه، با این همه محبوبیتی که بین ایرانیان دارد، دومین مقصد سفر ایرانیان است. رتبه یک را سفر به دبی با اقتدار از آن خودش کرده است. در کنار تمام زیبایی‌هایی که این شهر مدرن دارد، مراکز خرید آن از جاذبه‌های اصلی سفر به این کشور هستند و خرید در دبی، به ویژه در فصل حراج، یکی از دلایل اصلی مسافران برای سفر به دبی هست. تقریبا تمام برندهای معتبر سعی کرده‌اند در مراکز خرید این شهر جهانی حضور داشته باشند؛ بنابراین دسترسی به برندهایی که در ایران شعبه ندارند در دبی ساده‌تر شده است و می‌توان با قیمت‌های مناسب خریدهای دلخواه را انجام داد. هزینه های این شهر نسبت به کشور های دیگر بسیار مناسب تر است که یکی از مزیت های دبی به شمار می اید.

برای سفر به شهر پر جاذبه و مدرن دبی با مشاورین با تجربه و حرفه ای داماکDAMAC در ارتباط باشید. 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...