سفر به شارجه

سفر به شارجه امارات

امارات متحده‌ی عربی یکی از مقاصد محبوب گردشگری میان ایرانیان است که تور دبی در بین تورهای خارجی، طرفداران بسیاری دارد. اما امارات فقط دبی نیست. شارجه نیز از شهرهای مهم این کشور است.

شهر شارجه سومین شهر بزرگ و سومین شهر پرجمعیت کشور امارات متحده عربی است که در ساحل جنوبی خلیج فارس در شبه جزیره عربستان قرار دارد. پایتخت امارات شارجه است و یکی از هفت امارت کشور امارات متحده عربی است که حکومت سلطنت مشروطه دارد. طبق آمار سال ۲۰۱۵، جمعیتی معادل یک میلیون و چهارصد هزار نفر در مساحت ۲۳۵ کیلومتر مربعی این شهر ساکن بوده‌اند. این شهر آسیایی را به عنوان پایتخت فرهنگی کشور امارات می‌شناسند که به واسطه وجود آثار تاریخی، فعالیت‌های فرهنگی متعدد و متنوع و همچنین معتبرترین دانشگاه امارات متحده عربی است. ساختار شهر شارجه ترکیبی از معماری عربی و اسلامی است. در این شهر ساختمان های مدرن و جدیدی با سبک معماری اروپایی نیز به چشم می خورد. وجود برج و آسمان خراش های متعدد و برخی دیگر از ساختمان هایی اداری این شهر که با سبک معماری جدید ساخته شده اند، نمای خاصی را به شهر شارجه بخشیده است.

سفر به شارجه

سیستم حمل و نقل در شارجه

سیستم حمل و نقل این کشور دارای تمامی تجهیزات و امکانات مدرن برای حمل و نقل مسافران است. از جمله می توان فرودگاه بین المللی این شهر اشاره کرد که در سال 2005 به عنوان بهترین فرودگاه جهان از سوی موسسه مدیریت حمل و نقل لندن انتخاب شد. سیستم حمل و نقل بین شهری در شارجه نیز مدرن است. در این شهر مسافران می توانند از تاکسی، اتوبوس و یا اتومبیل های اجاره ای در تمامی نقاط شهر سفر کنند.

برای سفر به شهر شارجه و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین داماک damac در این باره در ارتباط باشید .

مطالب مشابه:

 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...