سفر به شارجه

 

سفر به شارجه 

سفر به شارجه سومین شهر بزرگ و سومین شهر پرجمعیت کشور امارات متحده عربی است که در ساحل جنوبی خلیج فارس در شبه جزیره عربستان قرار دارد. امارات متحده‌ی عربی یکی از مقاصد محبوب گردشگری میان ایرانیان است که تور دبی در بین تورهای خارجی، طرفداران بسیاری دارد. اما امارات فقط دبی نیست.

شارجه نیز از شهرهای مهم این کشور است. این شهر آسیایی را به عنوان پایتخت فرهنگی کشور امارات می‌شناسند که به واسطه وجود آثار تاریخی، فعالیت‌های فرهنگی متعدد و متنوع و همچنین معتبرترین دانشگاه امارات متحده عربی است. زندگی در شارجه نسبت به دبی، هزینه کمتری دارد و این یکی از مزیت های این شهر می باشد.

سفر به شارجه

آشنایی با شارجه

شارجه تنها یک شهر توریستی نیست و مکانی هم برای خرید توریست ها می باشد. در این شهر بازارهای زیادی افتتاح شده است که توریست ها می توانند قسمتی از سفر خود را به گشت و گذار در این بازارها اختصاص دهند. یکی از مهمترین تفریحات و سرگرمی های شهر شارجه ساحل گردی و قدم زدن در امتداد سواحل زیبای خلیج فارس است. اکثر هتل های شهر شارجه در نزدیکی سواحل خلیج فارس قرار دارند و به همین دلیل می توان از قایق سواری، موج سواری، شنا، غواصی و ... به عنوان مهمترین سرگرمی های توریست های این شهر نام برد. در کنار هتل، در نزدیکی سواحل شهر شارجه تعداد زیادی رستوران ، سینما و ... نیز افتتاح شده است.

 

برای کسب اطلاعات در مورد سفر به شارجه با داماکDAMAC همراه باشید.

مطالب مشابه:

. شرایط زندگی در دبی   پاسپورت   مهاجرت به امارات   مهاجرت به دبی

damac

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...