سفر به دبی

 

دبی، میلیون توریست را از سراسر دنیا به خودش فرا می خواند. دبی را شاید بتوان مدرن‌ترین شهر خاورمیانه دانست. بسیاری از مسافران

به دنبال یک راهنمای سفر به دبی هستند تا بهترین تجربه را از مسافرت به این شهر کسب کنند. دبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات متحده‌ی عربی و بندری در حاشیه جنوبی خلیج فارس است.

اقتصاد دبی با کشف نفت در این شهر رو به پیشرفت گذاشت اما تنها دلیل حرکت رو به جلوی این شهر نبود. بیشتر درآمد دبی از طریق تجارت در بستر مناطق آزاد، فروش و اجاره ملک به شهروندان خارجی، اعطای اقامت، صدور کالا، ترانزیت مسافر و به‌ویژه گردشگری و دیگر خدمات مالی و بازرگانی تأمین می‌شود. دبی قسمتی از منطقه بیابانی صحرای عربی است که از سمت شمال شرقی با شارجه، از جنوب به شهر ابوظبی و از سمت جنوب شرقی به کشور عمان ختم می شود. دبی اب و هوای گرمی دارد و باران در این شهر نمی بارد.

سفر به دبی

درباره دبی

دبی با تبدیل شدن به یک مرکز خرید بزرگ و داشتن مراکز تفریحی و سیاحتی بی‌شمار، امروزه نه تنها به هدفی برای سفرهای تفریحی ساکنین خاورمیانه تبدیل شده، بلکه در تمام فصول سال میزبان مسافرانی از دیگر قاره‌های دنیاست. تورهای سیاحتی و همچنین تورهای ویژه‌ی بازدید از مراکز خرید بزرگ این شهر از بسیاری از کشورهای دنیا به صورت مرتب اجرا می‌شوند. با توجه به فاصله‌ی نزدیک این شهر به فرودگاه‌های بین‌المللی ایران، امکان پرواز از بسیاری از فرودگاه‌های ایران به مقصد دبی، قیمت مناسب بلیت و تنوع گسترده در هزینه‌های اقامتی، افراد زیادی دوست دارند حداقل یک ‌بار سفر به این شهر زیبا را تجربه کنند.

برای سفر به شهر زیبا و دیدنی دبی می توانید با مشاوران و کارشناسان حرفه ای  داماک damac در این باره در ارتباط باشید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...