سرمایه گذاری در امارات و استانداردهای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در امارات به دلایل گوناگون مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران واقع شده است . سرمایه گذاری در مهارت های تخصصی،

مشوق های بخش خصوصی، مشارکت های تحقیقاتی بین المللی و نوآوری در درون دولت بر چهار استراتژی بنیادین بنا گذاشته شده اند که دولت و بخش خصوصی را ملزم می کند که بر این چهار مسیر استاندارد حرکت کنند تا بینش بلند مدت دولت را عملی کنند.

مهاجرت و اقامت امارات از طریق خرید ملک

از دیگر راه هایی که شرایط اقامت در دبی را آسان می سازد، خرید مسکون در کشور امارات است. مشروط بر این که ملک خریداری شده توسط متقاضی، به ارزش بالای باید برخوردار باشد. پاسپورت  که از این طریق برای متقاضی صادر می گردد به مدت 2 سال اعتبار خواهد داشت. اما فردی که این روش از مهاجرت را انتخاب می نماید، به مدت 2 سال اجازه کار وفعالیت شغلی در امارات را نخواهد داشت. پس از گذشت 2 سال و انقضای پاسپورت ، می تواند جهت گرفتن  اقامت دائم اقدامات لازم را به عمل آورده و سپس به تجارت و کسب و کار بپردازد.

سرمایه گذاری در امارات

شرایط مهاجرت واقامت در دبی

از مزایای زندگی در امارات، می توان به شرایط اقامت در دبی در سطوح عالی، حداقل مالیات، شرایط تحصیلی ایده آل، شرایط مطلوب بازار کار در امارات و… اشاره کرد. اگرچه قوانین و مقررات خاصی برای اعطای اقامت دائم در امارات وجود دارد، اما امری امکان پذیر بوده و در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی ارائه و انجام گردد، ظرف مدت کوتاهی می توان به اقامت امارات دست یافت.

تمدید پاسپورت و مهاجرت

کارت شناسایی در سراسر امارات متحده معتبر است و ممکن است در داخل کشور بجای پاسپورت استفاده شود. برای حفظ اعتبار پاسپورت  اقامت امارات شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور بشید.

 

متقاضیان میتوانند در زمینه ثبت شرکت و دریافت اقامت شهر دبی با مشاورین دبی داماکdamacهمراه باشید..

مطالب مشابه:

سفر به دبی

پاسپورت   دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای اماراتdamac 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...