سبک زندگی مردم دبی

 

سبک زندگی مردم دبی

سبک زندگی مردم دبی زندگی مرفه،آرام و لاکچری میباشد، این شهر مدرن، تمیز و دارای آب و هوای گرم است.در این شهر آزادی دینی وجود دارد به همین خاطر دین های مختلفی در دبی وجود دارد.در دبی انواع فیلمها،مجلات،روزنامه ها و کتابها در دسترس عموم مردم قرار دارد.به دلیل فاصله ی زیاد بین مدارس،مغازه ها و ادارات دولتی داشتن خودروی شخصی در دبی لازم است.

و انواع ماشینها از قبیل اروپایی،ژاپنی و آمریکایی در شهر موجود می باشد.بیمه شخص ثالث برای تمام خودروها اجباری و لازم است. رانندگی در شهر دبی قوانین و مقررات خاصی دارد.تاکسی ها شهر دبی با قیمت بالا در دسترس عموم هستند(همه تاکسی ها تاکسی متر دارند).
در سراسر شهر دبی مدارس دولتی موجود است که از ابتدایی تا متوسطه به صورت رایگان می باشد.داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

سبک زندگی مردم دبی

مالیات

یکی دیگر از مزایا و امکانات دبی نبود مالیات بر در آمد در این شهر محسوب می شود. از همین جهت بسیاری از افراد برای راه اندازی کسب و کار و تجارت خود به این شهر سفر می کنند و به دنبال اقامت دبی خود هستند تا درآمدی بدون مالیات و خوب را تجربه کنند. اما این موضوع به این معنی نیست که هیچ مالیاتی از شهروندان دارای اقامت دبی دریافت نمی شود. مالیات بر ملک شهرداری یکی از انواع مالیات هایی است که افراد ساکن در دبی آن را پرداخت می کنند. افرادی که صاحب خانه هستند باید به طور سالانه مبلغی معادل 0.5 درصد از ارزش کلی ملک را به عنوان مالیات بر ملک به شهرداری دبی بپردازند. اجاره نشین ها نیز 5 درصد از اجاره بهای سالانه را به عنوان مالیات می پردازند.همانطور که میدانید هزینه های اجاره خانه در دبی نیز مانند شهر ها و کشور های دیگر بستگی که به محل زندگی دارد و روی سبک زندگی مردم دبی اثر خاصی دارد

مزایای زندگی در دبی

دبی  یکی از جذاب‌ترین شهرهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است.از اصلی‌ترین مزیت این شهر می توان به:مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار و ثبات شرایط اقتصادی و سیاس اشاره کرد.
پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به دبی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقدام کنید. اخذ این ویزا نسبتا آسان است و در صورتی که الزامات مربوطه به درستی پیگیری شود در مدت زمان کوتاهی می‌توانید آن را بدست آورید.

نیروی کار در دبی

دبی هرساله نیازمند نیروی کاری تازه‌نفس و جدید است. امیرنشین‌های در حال توسعه‌ی امارات یکی پس از دیگری به اتمام پروژه‌های عظیم داخلی می‌پردازند و هنوز یکی از ایم پروژه ها تمام نشده پروژه‌ی بعدی آغاز می‌شود. همه‌ی این پروژه‌ها به حجم عظیمی از نیروی کار انسانی وابسته‌اند. به همین دلیل نقش مهاجران در برنامه‌ریزی بلندمدت و سیاست‌گذاری داخلی دبی از اهمیت بالایی برخوردار است.

امروزه حدوداً نیمی از تولید ناخالص داخلی امارات مرهون صنایع غیرنفتی می باشد؛ از جمله پروژه‌های عظیم مخابراتی، حمل و نقل دریایی و هوایی، و مهم تر از همه گردشگری. با افزودن صنایع نفتی نظیر پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها این ظرفیت بیشتر هم می‌شود.

برای کار و زندگی در شهر دبی پیش از هر چیز باید به نوع نیروی کار مورد نیاز این شهر توجه داشت. ممکن است که فرد تخصصی داشته باشد که عملاً مورد نیاز دبی نباشد. پس صرفاً به ‌واسطه‌ی تخصص خاصی که در کار خود دارید نمی‌توانید راهی دبی شوید! ابتدا باید نیازهای شهر هدف را مطالعه کرد. برای این کار بهترین گزینه شاید شرکت‌های استخدامی دبی باشند. فرد می‌تواند با ارسال رزومه کار و فعالیت‌های متناسب با تخصص خود را معرفی کند. توجه داشته باشید فرد باید در مصاحبه‌ها شرکت کند و آزمایش‌های پزشکی لازم را انجام دهد.اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت آپارتمان و ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...