دریافت اقامت دبی

 

دریافت اقامت دبی

دبی با توجه به فاصله و مسافت کم با ایران، از بهترین شهر ها برای مهاجرت میباشد، با الزامات جدید و امکان ورود به منطقه آزاد تجاری این شهر، نیروهای کار حرفه ای، کارمندان، سرمایه گذاران،تجار و بازرگانان روز به روز بیشتر به دنبال دریافت اقامت دبی می روند.

دریافت اقامت دبی

روش های دریافت اقامت دبی

تعداد بیشماری از شهروندان خارجی علاقمند به مهاجرت به دبی و  روش دریافت اقامت دبی هستند. یکی از روش های دریافت اقامت دبی اسپانسرشیپی از طرف یک کارفرما است. مدت اعتبار ویزای اقامت دبی هر سه سال می بایست تمدید شود . از دیگر روش های دریافت اقامت دبی خرید ملک و مستغلات است. خرید ملک و مستغلات به منظور دریافت اقامت شرایط خاصی دارد که به آنها خواهیم پرداخت.

اقامت از طریق خرید ملک

داماک گروپ بهترین انتخاب در زمینه خرید ملک در دبی و دریافت اقامت از طریق خرید ملک.خرید ملک و مستغلات یکی از روش های دریافت اقامت دبی است. با خرید ملک در دبی  می توان مجوز اقامت این شهر را دریافت کرد، در خصوص  دریافت ویزای اقامت از طریق  ملک در ادامه با داماک گروپ همراه باشید.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند.

راههای دریافت اقامت دبی

راههای دریافت اقامت دبی به هدف شما از مهاجرت بستگی دارد، برای هر هدفی یک سری مراحل اولیه وجود دارد. مثلا اقامت تحصیلی و یا کاری، مدارک متفاوتی لازم  و هر کدام پروسه خود را دارند. هدف از مهاجرت، روش های دریافت اقامت دبی را برای ما روشن و مشخص می کند.

 مهاجرت تحصیلی

طبق تحقیقات داماک گروپ، دبی دارای دانشگاه ها و مراکز علمی متعددی می باشد  و خیلی از دانشگاه های معتبر دنیا شاخه ای در این شهر دارند همچنین تنوع رشته های مختلف به افراد این امکان رو میده تا با در نظر گرفتن علاقه خود به ادامه تحصیل در دبی بپردازند. زبان رسمی این شهر عربی است  اما از آنجایی که در امور تحصیلی و تجارت از زبان انگلیسی استفاده میشود همه دانشجویانی که قصد دارند برای ادامه تحصیل به این شهر بیایند باید مدرک زبان آیلتس ۶ داشته باشند و اگر این مدرک رو نداشته باشند باید ابتدا در کالج های زبان دبی زبان خود را تقوت کنند و بعد وارد دانشگاه بشن که با توجه به این موضوع مسلما روال سختر و همچنین هزینه بیشتر می شود.

شرایط تحصیلی دبی

دانشجو هایی که در مقطع لیسانس در دبی درس می خوانند می توانند ۱۰ ساعت در هفته کار کنند و با این شرایط می توانند بخشی از هزینه های تحصیل خود را تامین کنند.
درمورد افرادی که در مقطع فوق لیسانس هستند بعد از اتمام در خود در صورتی که تمایل به ادامه تحصیل نداشته باشند تا یک سال اجازه دارند تا در این شهر شغل مناسب خود را پیدا کنند و ویزای تخصیلی خود را به ویای کاری تغییر دهند؛همچنین این دانشجوها در حین تحصیل هم اجازه دارند تا 20 ساعت در هفته کار کنند.یکی پروژه های داماک گروپ prive damac داماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

مهاجرت از طریق ازدواج در دبی

یکی دیگر  از راه های مهاجرت به این شهر ازدواج می باشد که فقط برای خانم هایی که با مردی از کشور امارات متحده عربی ازدواج کنند امکان پذیر می باشد و برعکس اون برای مرد های خارجی همچین امکانی وجود ندارد.

 ویزای ازدواج دبی این امکان را به شما می دهد تا در کشور امارات متحده عربی زندگی کنید و کار داشته باشید همچنین باید بدانید این موضوع به شرطی اتفاق میفتد که فرد بعد از تقاضا تا ۳ سال داخل کشور امارات متحده عربی اقامت کند و تابعیت کشور قبلی خودش رو ترک کند و از وزارت کشور هم مدرکی برای ترک تابعیت داشته باشد. 

 مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس  ویلای لوکس  دفتر کار

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...