دبی

دبی


دبی علاوه بر قوانین مدنی، قوانین شرعی نیز دارد که این قوانین باید حتما رعایت شوند. اسلام جزو اصلی زندگی روزمره مردم دبی می باشد.

حتی در قسمت های غربی شده این شهر نیز اسلام حرف اول را می زند.حتما توجه داشته باشید از مساجد، ایستگاه های پلیس، ساختمان های ارتش، بندرها و فرودگاه به هیچ عنوان عکاسی نکنید.

دبی

راه های رسیدن به دبی


راه های رسیدن به دبی هوایی: خطوط هوایی ایران و امارات هر روزه به این شهر پرواز دارند. زمان پرواز این مسیر حدود یک ساعت و 45 دقیقه می باشد.بهترین گزینه برای رفتن به داخل شهر از فرودگاه بین المللی این شهر استفاده از تاکسی می باشد البته اگر تور شما شامل حمل و نقل رایگان نباشد.

مسیرهای دبی

توجه داشته باشید کرایه های تاکسی با توجه به اینکه در چه ساعتی از شبانه روز باشید، وضعیت جاده و توقف های شما متغیر است.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

وسایل حمل و نقل دبی

 از دیگر وسایل حمل و نقل دبی که میتوان به آن اشاره کرد: خط مترو دبی و اتوبوس فرودگاه دبی هستند. با اینکه این وسایل ارزان تر از تاکسی هستند اما مطمئنن به راحتی آن نیستند. مخصوصا اگر ساک ها و چمدان های بزرگ و سنگین به همراه  داشته باشید.

حمل و نقل در دبی  


خط اتوبوس فرودگاه دبی در همه ایستگاه ها توقف می کند. این اتوبوس ها با سیستم تهویه هوا مناسب ، بیشتر در مناطقی ایستگاه دارند که هتل های درجه متوسط و آپارتمان ها در آن واقع شده اند. بنابراین برای آنها که در هتل های 4 یا 5 ستاره اقامت می کنند، استفاده از اتوبوس راهکار مناسبی نیست.
اگر در هتل های ارزان قیمت دیره اقامت می کنید، خط 401 به میدان اتحاد، خیابان بانیاس، ایستگاه های اتوبوس ال سبخا و دیره می رود. در حالیکه خط شماره 402 اتوبوس ها از مرکز شهر دیره به کرمه، المنخول و بور دبی می رود.


آنچه برای سفر به دبی بدانید

دبی یکی از شهرهای مهم امارات متحده عربی  و یکی از هفت امارت امیر نشین امارت متحده عربی می باشد.این شهر بعد از ابوظبی، بیشترین جمعیت را میان هفت امارت امیر نشین داراست.دبی، با معماری های بسیار زیبا و منحصربه فرد،جاذبه های گردشگری بی نظیر، خطوط هوایی فوق العاده، مناظر هنری زیبا و مدرن بیشتر شبیه شهر شانگهای می باشد. برخلاف شایعه های موجود در مورد این شهر، دبی فرهنگ غنی دارد که بیشتر آن قابل لمس و دیدنی نمی باشد.در شهر دبی سرگرمی ها و زیبایی های مختلف و زیادی وجود دارد از جمله می توان به خط متروی آن که با سرعت در آسمان حرکت می کند، 

جاذبه های دبی

از دیگر جاذبه های گردشگری دبی می توان به مسجد جمیرا، خانه شیخ سعید، پارک خور، برج خلیف، موزه دبی، پالم جمیرا، برج العرب و پارک آبی بزرگ آن اشاره کرد.زمان مناسب برای سفر به دبی


دبی در بیشتر روزهای سال، گرم و شرجی است. بهترین زمان برای بازدید از این شهر بین ماه های آبان تا اسفند است. که در این ماه ها هوا معتدل است.اگر برای لذت بردن از آفتاب، دریا و شن به دبی  سفر می کنید، فصل بهار و پاییز بهترین فصل هستند. ارزان ترین تورهای مسافرتی دبی برای فصل تابستان هستند. تابستان دبی بسیار گرم است و دمای هوا بین ماه های خرداد تا شهریور به 24 تا 40 درجه سانتی گراد می رسد.اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . 

مطالب مشابه:

سفر به دبی

پاسپورت   دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای اماراتdamac 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...