برجسته ترین شهر جهان

برجسته ترین شهر جهان

در یک دوره نسبتاً کوتاه ، دبی توانست خود را به عنوان یکی از برجسته ترین شهرهای جهان معرفی کند.

زیرا به دلیل وجودهتل هایی با معماری های برجسته مدرن , اقامتگاه های مجلل , غذاهای خوب و بهشت خریداران از بازارهای سنتی گرفته تا مراکز پر برند لباس که توانسه دبی را به یک مقصد گردشگری مشهور تبدیل کند.

برجسته ترین شهر جهان

اقامت در دبی

همچنین ما میتوانید که به یک لیست چشمگیر از ستاره های مشهور که اقامت در دبی را انتخاب کرده اند افتخار کند. عده ای افراد مشهور از کشورامارات شهر دبی  واز ویلا ها و سوئیت های مجلل دبی استفاده کرد ه اند . دبی به عنوان یک مرکز گسترش سریع تجارت بین المللی ، همچنین هجوم دائمی افراد جاه طلب و شرکت های بزرگی که همیشه به دنبال سرمایه گذاری در بازارها و فرصت ها بوده و هستند.

آشنایی با شهر دبی

قبل از اینکه داماک بخواهد در ادامه این مقاله  در خصوص کار در امارات و شرایط دریافت ویزای کاری صحبت و مورد بررسی قرار گیرد ، بهتر است کمی بیشتر با کشور امارات شهر دبی آشنا شویم. کشور امارات متحده عربی در جنوب غربی قاره آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان واقع شده است. این کشور از جنوب با قطر و عربستان سعودی و با کشورعمان از شرق همسایه می باشد و خلیج فارس در شمال این کشور قرار دارد مساحت این کشور حدود ۸۴ هزار کیلومتر مربع می‌باشد.

زبان رسمی امارات

زبان رسمی آنها عربی است اما زبان انگلیسی در طی سال‌های گذشته در این کشور بسیار رواج پیدا کرده است. مردم این کشور مسلمان هستند و واحد پولی این کشور در هم می باشد. بر اساس آماری که در سال گذشته اعلام شد، جمعیت این کشور حدود ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر تخمین زده شده است که رشدی بی ‌سابقه نسبت به سال‌های گذشته داشته است، اما بخشی از جمعیت این کشور را مهاجرین تشکیل می‌دهند و این کشور پنجمین کشور از نظر جذب مهاجر از کشور های اطراف خود می باشد.

کار در امارات

یکی از مهمترین موضوعاتی که افرادی که قصد کار در امارات را دارند باید بدانند، بررسی میزان نرخ بیکاری این کشور است. نرخ بیکاری هر کشور نشان دهنده ی میزان حضور سرمایه‌گذاران در اقتصاد آن کشور و پویا بودن اقتصاد آن کشور می باشد. هر مقدار اقتصاد یک کشور قوی تر باشد و سرمایه گذاران و کارفرما های بیشتری در آن به فعالیت بپردازد باعث می شود که همیشه موقعیت های کاری خوبی برای متقاضیان کار در امارات وجود داشته باشد.

رونق اقتصادی امارات

همانطور که بیان شد، کشور امارات از جمله کشورهایی است که در سال‌ های گذشته توانسته رونق اقتصاد خود را بسیار افزایش دهد. از جمله موارد رو به پیشرفت این کشور، ساخت و سازهایی که در این کشور انجام می‌شود و همچنین، صنایع و کارخانه هایی که مربوط به موضوعات نفتی می باشد که باعث شده است همیشه موقعیت های شغلی برای متقاضیان کار وجود داشته باشد و این موضوع سبب گردیده است که نرخ بیکاری در این کشور زیر ۳ درصد باشد.

با داماک گروپ damac group  شما میتوانید بهدرآمد بالا برسید.

در زیر چند نمونه شغل پردرآمد آمده است.  که شما میتوانید از این چند طریق به کسب د رآمد بالا یعنی درآمد درهمی و دلاری برسید و زندگی آرام و لوکسی در دبی داشته باشید.

 1. مهـندس مـکـانیـک
 2. مهـندس پـروژه
 3. مـدیر توسعـه تجـارت
 4. مهندس برق
 5. مـدیر عـملیات
 6. مهندسی IT 
 7. گرافیک
 8. مشاوره املاک
 9. خدمات درمانی
 10. منابع انسانی
 11. بازاریابی
 12. مشاغل مربوط به پزشکی
 13. و....

DAMAC group به عنوان یک رهبر جهانی در املاک مارک دار در حال توسعه یک هتل 1.35 میلیارد دلاری در هتل و اقامتگاههای لوکس در منطقه Burj دبی به نام DAMAC Towers توسط Paramount Hotels & Resorts دبی است که اولین اقامتگاه های هتل مارک Paramount را در خود جای می دهد.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...