ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی

ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی

 منطقه امارت متحده عربی از مشهورترین مناطق ( از بین 40 منطقه آزاد جهان ) در خصوص راه اندازی صنایع، فناوری، خودرو و غیره می باشد چرا که هر بخش از این منطقه آزاد برای یک فعالیت خاص طراحی شده است. از معروف ترین مثال های منطقه آزاد، منطقه راس

الخیمه (RAK ) می باشد، منطقه ای که بهترین امکانات از جمله : مالیات 0%، 100% مالکیت برای افراد خارجی، 100% سرمایه بازگشتی و … را در اختیار افراد قرار می دهد.

. ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی ، همگی امکان پذیر می باشد. مشاوران و وکیل مهاجرت به منطقه آزاد دبی با ثبت شرکت در موسسه بهترین راه حل را برای ثبت شرکت بین المللی به شما پیشنهاد می دهد. قیمت ملک و هزینه زندگی بایستی ، قبل از شروع تجارت و کسب کار در امارت متحده عربی به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد

دبی در سال های اخیر با رشد و پیشرفتی چشمگیر و خیره کننده مواجه بوده و در جذب سرمایه گذاری خارجی یکی از موفق ترین مناطق آسیا و حتّی جهان به شمار میرود. پیشرفت و دگرگونی در این شهر حاشیه خلیج فارس بگونه ای است که اگر قبلاً به این شهر سفر کرده باشید و پس از چند سال دوباره به شهر سفر کنید از تغییرات بوجود آمده و پیشرفت های ملموس آن قطعاً شگفت زده خواهید شد.

ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی

شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی

افرادی وارد پروسه ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی شوند که قصد فعالیت اقتصادی در این کشور را داشته باشند، چنانچه شخصی صرفاً به واسطه این کار قصد مهاجرت به منطقه آزاد دبی را داشته باشد، روش های دیگری هم موجود است.

متقاضیان می توانند در زمینه ثبت شرکت و دریافت اقامت شهر دبی با مشاورین داماکdamacهمراه باشید..

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...