ثبت شرکت در دبی و امارات

 

ثبت شرکت در دبی و امارات

ثبت شرکت در دبی و امارات دارای مزایا و جذّابیت های بسیاری می باشد، مخصوصاً به این دلیل که امارات و دبی این پتانسیل فوق العاده

را دارند تا دروازه ورود تجّار و بازرگانان ایرانی به بازارهای پر سود و مطمئن بین المللی باشد. ثبات اقتصادی و سیاسی دبی و پیشرفت روزافزون آن در کنار نزدیکی دو کشور ایران و امارات و در نتیجه سهولت رفت و آمد بین دو کشور از دیگر دلایل و مزایای ثبت شرکت در دبی و ثبت شرکت در امارات مخصوصا برای هموطنانمان است.

دبی در سال های اخیر با رشد و پیشرفتی چشمگیر و خیره کننده ای مواجه بوده و در جذب سرمایه گذاری خارجی یکی از موفق ترین مناطق آسیا و حتّی جهان به شمار میرود. پیشرفت و دگرگونی در این شهر،حاشیه خلیج فارس بگونه ای است که اگر قبلاً به این شهر سفر کرده باشید و پس از چند سال دوباره به شهر سفر کنید از تغییرات چشمگیر بوجود آمده و پیشرفت های آن قطعاً شگفت زده خواهید شد.

بدون تردید حضور در چنین فضایی،همچنین فعالیت و داد و ستد در چنین بازاری، تجربه ای خاص ،بی نظیرو پر سود خواهد بود. رایج ترین روش اقامت دبی ، ثبت و تاسیس شرکت در این شهر است.دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت، هدف بسیاری از تجار،بازرگانان ،سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی سراسر دنیا است.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

ثبت شرکت در دبی زمان زیادی لازم ندارد ، استاندارد بالای بانکی و نرخ مالیاتی در دبی مزایای خوبی برای سرمایه گذاران و  فعالان اقتصادی در این زمینه می باشد.

افزایش تقاضا برای خرید ملک در دبی با افزایش تقاضا برای ثبت و تاسیس شرکت بی ربط نیست. صاحبان کسب و کار برای شرکت و دفتر خود، نیاز به خرید ملک دارند.

 ثبت شرکت در دبی و امارات

اعتبار ویزای اقامت دبی از طریق ثبت شرکت

اعتبار ویزای اقامت دبی  از طریق ثبت و تاسیس شرکت سه سال است و قابل تمدید می باشد.

نمایندگان و کارشناسان مجرب و حرفه ای داماک گروپ  در این خصوص شما را در ارائه اسناد و مدارک لازم برای تاسیس شرکت در دبی راهنمایی خواهند نمود.یکی پروژه های داماک گروپ prive damac داماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

ثبت شرکت در دبی و امارات

 ثبت شرکت در دبی و امارات دارای مزایا و جذّابیت های بسیاری می باشد، مخصوصاً به این دلیل که امارات و دبی این پتانسیل فوق العاده را دارند تا دروازه ورود تجّار و بازرگانان ایرانی به بازارهای پر سود و مطمئن بین المللی باشد. ثبات اقتصادی و سیاسی دبی و پیشرفت روزافزون آن در کنار نزدیکی دو کشور ایران و امارات و در نتیجه سهولت رفت و آمد بین دو کشور از دیگر دلایل و مزایای ثبت شرکت در دبی و ثبت شرکت در امارات مخصوصا برای هموطنانمان است.

 

دبی در سال های اخیر با رشد و پیشرفتی چشمگیر و خیره کننده ای مواجه بوده و در جذب سرمایه گذاری خارجی یکی از موفق ترین مناطق آسیا و حتّی جهان به شمار میرود. پیشرفت و دگرگونی در این شهر حاشیه خلیج فارس بگونه ای است که اگر قبلاً به این شهر سفر کرده باشید و پس از چند سال دوباره به شهر سفر کنید از تغییرات چشمگیر بوجود آمده و پیشرفت های آن قطعاً شگفت زده خواهید شد. بدون تردید حضور در چنین فضایی،همچنین فعالیت و داد و ستد در چنین بازاری، تجربه ای خاص ،بی نظیرو پر سود خواهد بود.اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...