پاسپورت دبی - Dubai passport

 

پاسپورت دبی و مقدمه ای بر آن

به طور کلی روش های مهاجرت و دریافت پاسپورت در کشورهای دنیا از 6 روش کلی انجام پذیر می باشد. این 6 روش شامل:کار،تحصیل،سرمایه گذاری(دریافت اقامت از طریق خرید ملک یا ثبت شرکت)،تولد،ازدواج و یا پناهندگی می باشد.لازم به ذکر است فقط 5 روش اول قانونی بوده و مورد 6 که پناهندگی می باشد توصیه نمی شود.

برخی از افراد به دنبال دریافت پاسپورت امارات می باشند، از این رو در این  متن روش های مختلف دریافت پاسپورت امارات و شرایط مورد نیاز برای هر روش توضیح داده شده است. توجه به این نکته ضروری می باشد که اقامت و تابعیت امارات متفاوت می باشد. افرادی که اقامت امارات را دارند از برخی از حقوق شهروندی همچون امکان شرکت فعالیت های سیاسی محروم هستند و در صورتی که شرایط مورد نیاز اقامت را برآورده نکنند از دبی اخراج می شوند. اما کسانی که تابعیت و پاسپورت امارات را دارند، از تمامی حقوق شهروندی برخوردارند.پاسپورت امارات برای اتباع دیگر کشورها به صورت مستقیم قابل اتخاذ نمی شود اما با طی فرآیندی در یک بازه زمانی امکان اخذ آن فراهم می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با داماک گروپ همراه باشید.یکی پروژه های داماک گروپ prive damac داماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

پاسپورت و شرایط عمومی

دبی شهر ثروتمندی می باشد که در خاور میانه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی شرایط بسیار خوبی دارد.دبی مملو از زخایر نفتی می باشد ثروت دبی از نفت آن حاصل میشود.دبی شهری پررونق و مدرن است که اقتصاد آن روز به روز در حال پیشرفت است،به همین علت همه ساله افراد زیادی از سراسر جهان دبی را برای اقامت و مهاجرت انتخاب می کنند.زبان رسمی دبی عربی است و واحد پول آن نیز درهم امارات می باشد. در سال های اخیر دبی به شدت توسعه داده شده و در حال حاضر دبی از کیفیت زندگی خوبی برخوردار است. شرایط کار در دبی نسبتا خوب است و همین موضوع باعث علاقه مردم جهت کار در دبی شده است. اما باید به این نکته توجه نمود که اکثر افرادی که در دبی زندگی می کنند به خصوص ایرانی ها به راحتی در میان مردم دبی پذیرفته نمی شوند و نمی توانند به راحتی اقامت دائم دبی را به دست آورند. داماک گروپ در این مقاله به بررسی روش های مختلف مهاجرت به دبی می پردازد. پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند.

پاسپورت دبی

کشورهای بدون ویزا با پاسپورت امارات

برای بدست آوردن پاسپورت هر کشور به طور قطع اعتبار آن پاسپورت از اهمیت بالایی برخوردار است. توجه به این نکته که آیا با بدست آوردن آن پاسپورت می توان به راحتی به کشور های دیگر بدون نیاز به ویزا سفر نمود و یا اینکه لازم است برای سفر ویزا تهیه نمود،مهم است زیرا نشان می دهد در سطح دنیا تا چه حد برای شما ارزش قائلند و به شما احترام می گذارند.پاسپورت امارات از این جهت بی رقیب بوده زیرا رتبه اول را در رتبه بندی پاسپورت های جهان بر عهده دارد. با داشتنم پاسپورت امارات می توانید بدون ویزا به 169 کشور سفر کنید.اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

مطالب مشابه:

جاذبه دبی

پاسپورت   مهاجرت به امارات    مهاجرت به دبی

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...