اخذ اقامت دبی

آیا شرایط جدید اقامت را می دانید ؟

کار با ویزای غیر کار در دبی غیر قانونی است ، اگر ویزای کار ندارید میتوانید با ویزای توریستی به شهر دبی بیآیید و بصورت فعالانه دنبال کار بگردید . به همین دلیل هیچ رئیسی از شما درخواست نمیکند بدون داشتن ویزای کار به صورت غیر قانونی کار خود را آغاز کنید.

 • ریسک جریمه، اخراج و گرفتار شدن ، شما میتوانید طوری در لیست سیاه قرار بگیرید که دیگر هرگز نتوانید برای ویزای کار امارات اقدام کنید.
 • در صورت بروز اختلاف با کار فرما شانس استفاده از قانون کار یا وزارت کار را از دست میدهید.

چند سوال در مورد اقامت در دبی که در زیر مورد بررسی قرار میگیرد

 1. سیستم حمایت مالی دبی چگونه است ؟

اقامت دبی یا امارات موقت است و برای سه سال قانونی است اما قابل تجدید است. شما میتوانید با کمک داماک DAMAC  اقامت دبی اقدام کنید .

 • در قوانین کشور امارات ، اقامت افراد خارجی توسط دولت امارات حمایت می شود .
 • تنظیم و ثبت شرکت خودتان در دبی. سپس این کسبو کار میتواند حامی شما باشد. به این نکته توجه کند که شما میبایست یک شریک محلی مانند یک شهروند اماراتی داشته باشید.
 • تنظیم یک مشاوره منطقه آزاد برای دریافت اجازه اقامت و کار.
 1. آیا خود شخص میتواند برای ویزای کار درخواست کند؟

خیر، شما نمیتوانید به تنهایی برای ویزای کار اقدام کنید . کار فرماییی که پیش آن کار می کنید گزینه مناسبی برای درخواست ویزای کار کنید . این بدین معنی است که شما میبایست قبل از اینکه برای ویزای کار درخواست بدهید استخدام شده باشید.

 1. آیا یک زن هم میتواند حامی ثانویه باشد؟

بله اگر زنی طلاق بگیرد یا بیوه شود میتواند حامی فرزندان خود باشد.

اخذ اقامت دبی

 1. آیا یک زن متأهل میتواند حامی همسر و فرزندانش باشد؟

بله میتواند ، اما فقط تحت شرایطی خاص و تائید قبلی توسط وزارت کار و وزارت مهاجرت و اعطای تابعیت. حمایت زن از مرد مرسوم نیست.

 1. آیا کسی که حامی امارات متحده نیست میتواند مقیم شود؟

بله  میتواند ، این امر از طریق حمایت ثانویه امکان پذیر است. حامیان ثانویه معمولاً آنهایی هستند که اقامت دارند، معمولاً مردان استخدام شده های که میخواهند همسر و فرزندانشان با آنها در امارات زندگی کنند.

 1. معیار های داشتن صلاحیت برای حامیان مالی ثانویه چیست؟

افراد شاغل ممکن است تنها خانواده خود را حمایت کنند و از حداقل حقوق و مزایا برای این امر برخوردار میشوند. رضایت و امضای حامی اصلی قبل از اینکه فرد شاغل حامی خانواده خود شود نیاز است.

 1. اقامت چه کسی را میتواند حمایت کند و آنها میتوانند در امارات با آن شخص زندگی کنند؟

همسر شما، این به این معنی است که شوهر یا زن قانونی شما هر دو میتوانند این امر شامل شریک همجنس شما نمیشود حتی اگر شریک قانونی شما باشد.

 1. مفهوم حامی مالی ثانویه چیست؟

حامیان مالی ثانویه مسئول وابستگان خود هستند درحالیکه این وابستگان ساکنین امارات میباشند. بدین معنی که شما مسئول حمایت مالی، بدهی آنها، اگر متحمل شوند و تمام جنبه های زندگی آنها که شامل رفتار و کردار آنها میشود.

همچنین مسئول ویزا، پرداختهای مالی و سایر هزینه های مربوطه برای گرفتن اجازه اقامت هستید. اینها بر عهده کارفرمای شما نیست و آنها مجبور نیستند در این فرایند شما را کمک کنند. هر چند در برخی موارد کارفرمایان برای افراد خود مزایای ویزا را ارائه میدهند تا بتوانند خانواده خود را به همراه بیاورند.   

 1. چگونه میبایست حامی خود را یک کارفرما به دیگری تغییر دهد؟

قرارداد کاری محدود شما باید منقضی شده یا شما حداقل یک سال از خدمات کاری محدود استفاده کرده باشید. نیاز است تا حامی فعلی شما گواهی عدم اعتراض داشته باشد ، باید اعتراضی برای انتقال نداشته یا باید شرایط موجود قبل از صدور گواهی برآورده شود. در هر مورد، این امر توسط کارفرمای فعلی شما و کارفرمایان آینده بحث میشود .برای انتقال کارت کار شما نیاز است و هر دو باید  توسط وزرت کار پر شوند. به علاوه شما فقط میتوانید حامی مالی خود را در گروه کاری مشابه تغییر دهید. بدین معنی که استخدام جدید شما میبایست برای موقعیتی مشابه باشد.

شما میتوانید با داماک گروپ DAMAC GROUP  اقامت دبی را بگیرد و ازاقامت در دبی لذت ببرید و همچنین شما میتوانید توسط داماک DAMAC GROUP هتل های لوکس ،سوئیت های لاکچری و... را تجربه کنید.

مطالبه مشابه : 

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...