خرید اپارتمان قسطی در دبی با وام مسکن بدون بهره و اقساطی

 خرید اپارتمان در دبی

امروزه افراد زیادی قصد مهاجرت به کشور های خارجی را دارند. در بین این کشور ها ، کشور امارات  دارای مهاجران بسیار زیادی است .در راس این کشور شهر دبی قرار دارد که پر جمعیت ترین شهر آن است همچنین در نزدیکی این شهر، شهر تاریخی شارجه قرار دارد.

یکی از ارزشمندترین تصمیمات برای سرمایه گذاری خارجی خرید ملک در دبی می باشد چرا که شما با این کار میتوانید صلاحیت اخذ ویزای اقامت 5 ساله دبی را به دست آورید. حتما میدانید که دبی معروفترین شهر امارات متحده محسوب می شود.

این شهر ثروتمند در بخش شرقی شبه جزیره عربی در ساحل خلیج فارس قرار دارد که هم اکنون به عنوان مرکز بازرگانی آسیای غربی معروف است.

جالب است بدانید که دبی با استفاده از درآمد حاصل از فروش نفت به رشد و توسعه سریعی دست یافته است اما اکنون سهم نفت در توسعه دبی کم رنگ شده و اقتصاد این کشور غالبا متکی بر درآمدهای ناشی از بازرگانی، توریسم، هوانوردی، املاک و خدمات مالی است.

خرید اپارتمان قسطی در دبی

خرید ملک و اپارتمان در شهر دبی بسیار مناسب است . همچنین فروش ملک نیز مزیت های زیادی دارد، زیرا به دلیل رشد اقتصادی در این شهر متقاضیان زیادی برای خرید ملک در دبی وجود دارند.

شهر دبی دارای اپارتمان و ویلاهای بسیار مدرن ولاکچری است . با خرید ملک و اپارتمان در این شهر شما می توانید اقامت این شهر را به دست اورید. پس از اتمام انقضای اقامت شما می توانید به تعداد دفعات نامحدود آن را تمدید کرده و به زندگی در این شهر پر جاذبه بپردازید.

خرید ملک و اپارتمان های لاکچری خود را با اقساط بدون سود به داماک damac معتبر ترین شرکت در حوزه املاک بسپارید.

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...