سرمایه گذاری در امارات - Investing in the UAE

 

بهترین شهر امارات برای سرمایه گذاری

دبی یکی از بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری می باشد. یکی از انواع سرمایه گذاری  برای دریافت اقامت دبی خرید ملک است.

اتباع خارجی برای خرید ملک در دبی باید شرایط خاصی داشته باشند. برای مثال ارزش  ملک خریداری شده نباید کمتر از یک میلیون درهم باشد،حتی اگر ملک دارای چند مالک می باشد باید حداقل سهم هر مالک یک میلیون درهم باشد؛البته توجه داشته باشید در ابتدای خرید ملک به فرد متقاضی اقامت 2 ساله داده می شود که در این 2 سال فرد اجازه کار ندارد و سپس بعد از گذشت این دوسال می توان ویزا را تمدید و سپس به کار و تجارت در این شهر پرداخت.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

راه اندازی کسب و کار در دبی

راه اندازی کار در دبی آسان است. مهاجران و اتباع خارجی می توانند برای سرمایه گذاری در دبی در این شهر شرکت تاسیس کنند. برای راه اندازی کار در دبی نیازی به شریک اماراتی نیست. مالکیت شرکت در دبی صد در صد است. تاسیس شرکت در منطقه آزاد دبی نیازی به دریافت مجوز ندارد. از همین رو به راحتی می توان شرکت در دبی تاسیس کرد.اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت آپارتمان و ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

مهاجران و اتباع خارجی می توانند شرکت آفشور در دبی تاسیس کنند. ولی باید یک شهروند اماراتی به عنوان شریک داشته باشند. که 51 درصد سهام شرکت را دارا باشد. هزینه تشکیل شرکت بیشتر از راه اندازی کار در دبی با تاسیس شرکت می باشد. با راه اندازی کار در دبی  مجاز به دریافت اقامت  5 ساله دبی  شوید.برای ثبت شرکت در دبی حتما در ابتدا به نیاز های این شهر توجه داشته باشید و با توجه به این نیاز ها شرکت خود را به ثبت برسانید.یکی پروژه های داماک گروپ prive damac داماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

سرمایه گذاری در امارات

مدارک مورد نیاز جهت کار در دبی

یکی از مدارک مورد نیاز جهت کار در دبی دریافت مجوز کار در این شهر است. جهت دریافت این مجوز نیاز است تا یک کارفرما یا یک شرکت معتبر در امارات پیشنهاد شغلی مرتبط با سابقه کاری و رشته شما را به شما ارائه دهد. سپس با پیشنهاد کاری و انعقاد یک قرارداد ابتدایی و ساده (حتی می تواند این قرار داد به صورت دوطرفه از راه دور انجام شود)، کارفرما یا کارمند شرکتی که شما با آن قرارداد دارید برای دریافت مجوز کار در دبی برای شما اقدام کند. خیلی از افراد در این مرحله از کار با ویزای توریستی 30 روزه و سپس با تمدید 30 روز دیگر در امارات اقامت می کنند و در کنار کارفرما مراحل دریافت مجوز کار در امارات را دنبال می کنند. اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

شرایط سرمایه گذاری در امارات

طبق آمار موسسه های معتبر، این کشور از جمله کشور هایی است که هر ساله متقاضیان زیادی برای سرمایه گذاری به آن مهاجرت می کنند و لازم به ذکر است که این کشور آماده جذب سرمایه گذاران می باشد و یکی از رایج ترین سرمایه گذاری هایی که در این کشور انجام می شود، سرمایه گذاری در دبی می باشد. اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس  ویلای لوکس  دفتر کار

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...