اقتصاد دبی

 

اقتصاد دبی

شهر دبی یک شهر جهانی و تجاری  بسیارمهم می باشد،صنعت نفت در اقتصاد شهر دبی اهمیت زیادی دارد.لازم به ذکر است بیشتر

درآمد دبی ازطریق فروش ملک ، اعطای اقامت در منطقه ی جبل علی،ترانزیت کالا و ترانزیت مسافر می باشد؛همچنین شهر دبی با ساخت ساختمانهای بزرگ،آسمان خراش های بی نظیر و مناطق تفریحی مهیج توریستها و گردشگران زیادی را به خود می کند.این شهر بیست و دومین شهر گران قیمت در جهان نیز می باشد. دبی در سال های اخیر با رشد و پیشرفتی چشمگیر و خیره کننده ای مواجه بوده و در جذب سرمایه گذاری خارجی یکی از موفق ترین مناطق آسیا و حتّی جهان به شمار میرود. پیشرفت و دگرگونی در این شهر حاشیه خلیج فارس بگونه ای است که اگر قبلاً به این شهر سفر کرده باشید و پس از چند سال دوباره به شهر سفر کنید از تغییرات چشمگیر بوجود آمده و پیشرفت های آن قطعاً شگفت زده خواهید شد. بدون تردید حضور در چنین فضایی،همچنین فعالیت و داد و ستد در چنین بازاری، تجربه ای خاص ،بی نظیرو پر سود خواهد بود.به همین خاطردر سال های اخیر به دلیل اقتصاد رو به رشد دبی مهاجرت به این شهر و دریافت اقامت دبی یکی از موضوعات فراگیر می باشد که مورد استقبال قرار گرفته است.معمولا ویزای اقامت دبی 3 ساله می باشد.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

کسب و کار

از آنجایی که در دبی بازار کسب و کارها بسیار پر رونق است و همچنین اتباع خارجی در این شهر معاف از مالیات هستند این کشور به یکی از جذابترین بازارهای کاری تبدیل شده است،هرساله افراد زیادی برای دریات ویزای کاری دبی اقدام می کنند.علاوه بر دریافت اقامت کاری،راه های دیگری برای مهاجرت به این شهر نیز وجود دارد.لازم به ذکر است دریافت اقامت دائم دبی به سادگی امکان پذیر نیست.به طور مثال افراد با انجام کار در دبی فقط می تواننداقامتی 5 ساله دریافت کنند و در صورتیکه افراد متقاضی  دریافت اقامت دائم این شهر هستند،می بایست حداقل به مدت 30 سال در دبی کار کنند.

اقتصاد دبی

امارات دارای ذخایر نفت و گاز بسیاری است که با صادرات نفت به دیگر کشورها از اقتصاد بسیار مناسبی در جهان برخوردار می­باشد.یکی دیگر از راه های دریافت ویزای اقامت دبی سرمایه گذاری در این شهر است،اقتصاد رو به رشد این شهر باعث شده همه ساله از سراسر دنیا افراد زیادی جهت سرمایه گذاری به این شهرمهاجرت کنند.سرمایه گذاری نیز از راه های مختلفی انجام می شود که در هر یک از این راه ها فرد باید دارای سرمایه اولیه مشخص باشد.یکی پروژه های داماک گروپ prive damac داماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

 ثبت شرکت در مناطق مختلف دبی

به طور کلی بخش های ساحلی و غیرساحلی در اقتصاد دبی نقش اساسی و مهمی دارند. در بخش های غیر ساحلی به جز مناطق اصلی مناطق آزادی وجود دارد که برای سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته شده است و مزایایی را برای آنها به همراه دارد؛همچنین در بخش های ساحلی محدودیت های مالکیت خارجی در نظر گرفته شده است و از منافع تجاری محلی حفظ و مراقبت می شود.اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید. داماک damac در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...