شرایط اقامت در دبی

 شرایط اقامت در دبی

در دبی مزیت های  مختلفی برای زندگی وجود دارد ازجمله شرایط زندگی در دبی را میتوان به زندگی در سطح عالی ، کمترین مالیات ، شرایط تحصیلی ایده آل و شرایط مطلوب بازار کار اشاره کرد.

 اگرچه قوانین و مقررات خاصی برای اعطای اقامت دائم در امارات وجود دارد، اما امری امکان پذیر بوده و در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی ارائه و انجام گردد،  با کمک داماک گروپ شما میتوانید به اقامت خود در امارات ظرف مدت کوتاهی دست یابید.

اخذ ویزای اقامتی امارات متحده عربی

جهت اخذ ویزای اقامت و یا مجوز کار دبی افراد بایستی گذرنامه را در اختیار داشته باشند و حامی مالی آنان نیز مشخص گردد. اخذ ویزای اقامتی از طرق ذکر شده در ذیل امکان پذیر می باشد:

  1. از طریق خرید ملک
  2. از طریق استخدام شدن در شرکت های دبی
  3. از طریق افتتاح شرکت در دبی

شرایط اقامت در دبی

اقامت امارات متحده عربی از طریق ثبت شرکت

انتخاب دوم مربوط به مقیم شدن در UAE می باشد که این فرایند با ثبت یک شرکت شخصی امکان پذیر است. این شرکت ثبت شده مجوز تجارت در مناطق آزاد دبی را به شما می دهد و امکان دادن درخواست برای اقامت در امارات متحده عربی به عنوان یک شریک تجاری برای شما وجود خواهد داشت.

نه تنها این شرکت اقامت را برای سهامداران فراهم می نماید؛ گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده در نظر خواهد داشت. به یاد داشته باشید ، نیازی نیست که خود یک فعالیت تجاری را راه اندازی نمایید و به اقامت برسید چرا که شما قادر به بهره بردن از مزیت تجارت و معاف بودن از پرداخت مالیات می باشید.

شرایط اقامت در دبی از طریق تحصیل

دانشگاه های برگزیده و معتبری در کشور امارات متحده عربی وجود دارد که طیف وسیعی از دوره ها و برنامه های آموزشی را ارائه می دهد. از آنجا که دانشگاه های این کشور از سطح علمی بسیار بالا و پیشرفته ای برخوردار بوده و در رنکینگ و رتبه بندی های جهانی قرار دارند، لذا شرایط اقامت در دبی را در زمینه تحصیلی برای متقاضیان تحصیل در امارات فراهم نموده اند.

اگرچه مردم امارات به زبان عربی صحبت می کنند، اما در امور تجاری و کسب و کار و همچنین امور مربوط به تحصیل و آموزش، زبان انگلیسی را مورد استفاده قرار می دهند. از این رو، متقاضیان تحصیل در دانشگاه های امارات بایستی مدرک آیلتس نمره 6 را جهت پذیرش تحصیلی در دست داشته باشند.

شرایط اقامت در دبی با ثبت شرکت و سرمایه‌ گذاری

ثبت شرکت و سرمایه گذاری در امارات از دیگر روش های دریافت اقامت در این کشور به شمار می رود. شرایط اقامت در دبی به گونه ای است که از این طریق به راحتی می توان در دبی اقامت نمود. دلایلی از قبیل اقتصاد پویا، پایین بودن نرخ مالیات در امارات و همچنین موقعیت استراتژیک جغرافیایی این کشور و شهرهایی مانند دبی و ابوظبی، می تواند زمینه ساز مهاجرت افراد خارجی به این کشور از طریق سرمایه گذاری گردد. تسهیلات بی شمار و گسترده ای برای سرمایه گذاران خارجی در امارات در نظر گرفته شده است.

مراحل اخذ ویزای کسب‌ و کار در دبی

برای به دست آوردن ویزای کسب و کار به منظور ثبت شرکت در امارات، مراحل و شرایطی لازم است.

مراحل و فرآیند دریافت ویزا به شرح زیر می باشد:

مرحله اول: ارائه کپی پاسپورت دارای اعتبار و سایر اسناد مورد نیاز توسط متقاضی

مرحله دوم: ارائه صورت حساب بانکی شخص متقاضی

مرحله سوم: ارائه مدارک مربوط به محل سکونت متقاضی

مرحله چهارم: اخذ گواهینامه ثبت شرکت مورد نظر ظرف مدت چند روز

مرحله پنجم: به دست آوردن مجوز اقامت در امارات متحده عربی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...