اقامت در امارات با خرید ملک قسطی - Damac

 اقامت در امارات متحده عربی

بخاطر داشته باشید که فرآیند دریافت اقامت از طریق خرید ملک و یا صاحب ملک شدن نیز امکان پذیر می باشد.برای این که حق دادن

درخواست برای شما مهیا شود؛تمامی تمکن مالی شما بایستی در نظر گرفته شود.جهت انجام این امر؛فرآیند ساخت و ساز بایستی تکمیل گردد و ارزش این ملک نبایستی تکمیل گردد و ارزش این ملک نبایستی کمتر از یک میلیون درهم باشد.

از مزایای این انتخاب این است که هیچ نیازی به ثبت شرکت نمی باشد.از معایب این فرآیند ارائه ویزای اقامت به مدت 2 سال خواهد بود و در طول این دوره به افراد مجوز کار داده نمیشود.اما به طور کلی باید بدانید که سرمایه گذاری در این دولت از ارزش والایی برخوردار است.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

اقامت امارات متحده عربی از طریق ثبت شرکت

رایج ترین روش اقامت امارات، ثبت و تاسیس شرکت در این کشور است.دریافت اقامت امارات با ثبت شرکت هدف بسیاری از تجار،بازرگانان ،سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی سراسر دنیا است.

ثبت شرکت در امارات زمان زیادی لازم ندارد ، استاندارد بالای بانکی و نرخ مالیاتی در امارات مزایای خوبی برای سرمایه گذاران و  فعالان اقتصادی در این زمینه می باشد.

افزایش تقاضا برای خرید ملک در امارات با افزایش تقاضا برای ثبت و تاسیس شرکت بی ربط نیست. صاحبان کسب و کار برای شرکت و دفتر خود، نیاز به خرید ملک دارند.

اقامت در امارات با خرید ملک قسطی

ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری امکان واردات و صادرات را به همراه دارد و هیچ محدودیت ارزی در این مناطق وجود ندارد برای آن دسته از سرمایه گذاران و افرادی که قصد دارند کسب و کار خود را بین المللی کنند، ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری امارات گزینه بسیارمناسب و خوبی می باشد. ثبت شرکت در منطقه آزاد امارات، بسیاری از محدودیت ها و موانع کسب و کار را از بین می برد.یکی پروژه های داماک گروپ prive damac داماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

دریافت اقامت امارات با خرید ملک

اگر چه جوری به نظر می رسد که خرید ملک برای افرادی است که درآمد بالا دارند، اما با این حال در بین سرمایه گذاران خارجی،  سرمایه گذاری با خرید ملک برای اخذ اقامت دبی بسیار رایج و معمول است.

از همین رو تقاضای زیاد برای دریافت اقامت امارات با خرید ملک باعث توسعه بازار مسکن در این کشور شده است.سیستم  و شرایط مالیاتی، کیفیت ساختمان ها و سرعت ساخت و ساز در امارات بسیار خوب است.دریافت اقامت امارات با خرید ملک سود آوری خوبی برای علاقمندان به سرمایه گذاری و سرمایه گذاران بر املاک دارد. 

همه ما میدانیم که درباره سرمایه گذاری بر روی زمین،ملک و مستغلات، این زمان است که همه چیز را مشخص می کند. کسانی که بر روی استارت اپ هایی نظیر توییتر، لینکدین، فیسبوک ، اینستاگرام و…سرمایه گذاری کرده اند دیده اند که سرمایه گذاری آن ها در این سالها رشد کرده و سر به فلک کشیده دلیل این رشد و پیشرفت این است که درزمان مناسب از شانس های خود به درستی استفاده کرده اند و زمانی که سهام این استارت آپ ها ارزان و مناسب بوده است آن ها را خریداری کرده اند. اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

مطالب مشابه:

جاذبه دبی

پاسپورت   مهاجرت به امارات    مهاجرت به دبی

damac

 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...