شرایط شغل و درامد در دبی

 

کار در دبی و نرخ بیکاری در این شهر

کار در دبی و نرخ بیکاری در این شهر شرایط بسیار ایده آل و مناسبی دارد. دبی شهری سرمایه دار ، کم مساحت ،پر درآمد و دارای اقتصاد

پیشرفته می باشد و شرایط کاری خوبی دارد و همچنین نرخ بیکاری این کشور در سالهای اخیر پائین بوده است. طبق آخرین آمار رسمی نرخ بیکاری کشور امارات ۱٫۷  درصد بوده و این نشان دهنده این است که شرایط کار در این کشور مناسب و خوب بوده و نیاز به نیروی کار در این شهر کاملا احساس می شود.نرخ بیکاری این کشور به طور متوسط از سال ۱۹۸۵ تا سال ۲۰۱۷ که آخرین آمار رسمی منتشر شده است ۲٫۵۹ بوده است که بیشترین نرخ بیکاری این کشور در سال ۲۰۰۹ میزان ۴٫۲ درصد و کمترین نرخ بیکاری در سال ۱۹۸۵ بوده است که نرخ جالب ۱٫۱۵ بوده است. در اکثر آمارها شهر دبییکی از۳۰ کشور برتر از نظر نرخ بیکاری بوده است که این امر نشان دهنده شرایط کار مناسب در دبی می باشد.

کار در دبی و ویزای کاری

برای کار در دبی در ابتدا نیاز به یافتن کارفرما و یا اسپانسر شغلی  می باشد. اسپانسر شغلی یک کارفرمای اماراتی یا یک شرکت اماراتی است که خواهان استخدام فرد متخصص در زمینه های مختلف می باشد. برای دریافت مجوز کار از دبی ابتدا کارفرما می بایست درخواست مجوز کار به وزارت منابع انسانی و امارات متحده عربیبدهد.سپس شخص پس از اینکه از طریق کارفرمای مربوطه خود، مجوز کار را دریافت کرد باید برای دریافت ویزا اقامت دبی اقدام کند. برای دریافت ویزا متقاضی کار باید از اداره کل اقامت و امور خارجیان درخواست ویزا بدهد که در ابتدا برای شخص ویزای۲ ماهه صادر می گردد و پس از دریافت این ویزای ۲ ماهه فرد می تواند خانواده خود را نیز ملحق کند. این ویزا در خاک امارات قابل تمدید است و با ادامه کار شخص می تواند ویزا اقامت خود را تمدید کند. در صورتی که کارفرما چه در قرارداد های زمان دار و چه بدون زمان خاتمه همکاری را اعلام کند،فرد فقط در صورتی می تواند درخواست مجوز کار بدهد که کارفرما دیگری داشته باشد و گرنه مجبور به ترک دبی می شود مگر در شرایط خاصی (مثل زمانی که کارفرما تا ۲ ماه حقوق کارمند را پرداخت نکرده است) بتواند مجوز کار مجدد بدون داشتن کارفرما دریافت کند. با داماک damac بهترین سرمایه گذاری را در زمینه خرید ملک در دبی داشته باشید.

شرایط شغل در دبی

کار در دبی

کار در دبی و اخذ اقامت کاری در این شهر به طور معمول نیاز به پیشنهاد شغلی دارد و شخص متقاضی کار در این کشور باید کارفرمای خود را قبل از درخواست اقامت کاری پیدا کرده باشد. کارفرما یا اسپانسر شخص باید قرارداد کاری با شخص متقاضی کار امضا کرده تا شخص از طریق قرارداد کاری بتواند برای اقامت و مجوز کار درخواست بدهد،توجه داشته باشید با ویزاهای توریستی شخص اجازه کار در شهر دبی را ندارد. شخصی که در شهر دبی مجوز کار دریافت کرده است می تواند پس از دریافت اقامت خانواده خود را نیز به خود ملحق کند،همچنین همسر شخص اجازه کار پاره وقت نیز در دبی را دارد. ویزاهای شهر دبی موقت می باشد و به اقامت دائم یا تابعیت تبدیل نمی شود و این موضوع یکی از مشکلات بزرگ کار در این شهر می باشد. البته از ۳ فوریه ۲۰۱۹ دولت امارات انواع مختلفی از اقامت های بلند مدت ۱۰ ساله و ۵ ساله را نیزبرای افراد متقاضی مشخص کرده است که این اقامت ها به طور خودکار نیز تمدید می شوند،اما باید توجه داشته باشید این نوع اقامت ها تنها به سرمایه گذاران و یا نیروهای کار خاصی داده می شود.کار در امارات در کنار معایبی نظیر عدم دریافت اقامت بلند مدت و محدودیت های اجتماعی در مقایسه با اروپا مزایایی نیز دارد که از مهم ترین آن ها میتوان به معافیت های مالیاتی و برابر شدن حقوق و دستمزد زن و مرد در چند سال اخیر اشاره کرد.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماکdamacدر نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

 

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...