خرید ملک قسطی در شهر دبی -خرید خانه قسطی -خرید اپارتمان در دبی

 خرید ملک در شهر دبی به کمک تیم مجرب داماک 

یکی از دغدغه هایی که افراد برای مهاجرت با آن روبرو می شوند، هزینه زندگی در کشوری جدید با شرایطی جدید است. کشور های حوزه خلیج فارس در سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته اند و همین پیشرفت موجب شده تا افراد زیادی برای مهاجرت و ادامه زندگی خود به این کشور ها بروند.

امارات یکی از کشور هایی است که مهاجران زیادی را در خود جای داده و پیشرفت روز افزونی دارد. افراد زیادی برای اقامت امارات از ایران به این کشور مهاجرت می کنند.

شهر دبی یکی از شهر های پر رونق امارات می باشد که افراد زیادی با مقاصد گوناگون به این شهر سفر می کنند.مهاجرت به دبی طرفداران بسیاری دارد .یکی از توسعه یافته ترین کشورهای منطقه خاورمیانه که در مدت کوتاه با برنامه ریزی و سرمایه گذاری منظم توانسته است به شکوفایی اقتصادی، اجتماعی متناسب با رشد جمعیت برسد و در اکثر رتبه بندی های جهانی مقام اول را از رقیب های جهانی دریافت کند ، این شهر است .سرمایه گذارانی که در ملک در کشور امارات متحده عربی و به خصوص در شهر دبی سرمایه گذاری انجام داده اند جدا از کمک به رشد اقتصادی کشور، سود و شرایط اقتصادی مناسبی را بصورت شخصی تجربه کرده اند.

خرید ملک قسطی در شهر دبی

رشد اقتصادی صعودی دبی در کمتر از چهار دهه مورد توجه اکثر سرمایه گذاران در سراسر دنیا است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد.

حکومت دبی، با تدویل قوانین جامع برای جذب سرمایه گذاران در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با سرمایه گذاری و خرید ملک در دبی، برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط اخذ ویزا را برای مالک و خانواده همراه تسهیل کنند.

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...