خرید ملک در دبی کنار ویلای ترامپ بصورت قسطی

خرید ملک در دبی راهی برای سرمایه دار شدن شما 

برای سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک، قراردادهای اجاره به شرط تملیک اعیان آپارتمانها امکان پذیر می باشد. اما در بسیاری از شیخ نشینان امارات متحده عربی، خرید ملک و اخذ اقامت امکان پذیر نمی باشد. در

دبی، شارجه و ابوظبی، با خرید ملک، امکان اخذ اقامت وجود دارد. در سایر امیر نشین های امارات، خرید ملک برای خارجی ها امکان پذیر نمی باشد. سی سال سابقه اقامت مستمر در امارات، این امکان را به فرد می دهد که در صورت ترک تابعیت قبلی خود، به تابعیت امارات دست پیدا کند. اعتبار پاسپورت امارات با توجه به برخورداری شهروندان این کشور از منابع عظیم سرمایه گذاری خارجی و زندگی در کشوری با درصد امنیت اجتماعی بالا و اقتصاد پیشرفته ، مورد علاقه بسیاری از افراد است. پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

انواع سرمایه گذاری در دبی

سرمایه گذاری در دبی و در مناطق آزاد تجاری، الزامی به داشتن شریک اماراتی ندارد و سرمایه گذار خارجی می تواند صد در صد سرمایه را به نام خود داشته باشد و شروع به فعالیت کند. با توجه به گسترش صنعت توریسم در دبی، یکی از بخش های سرمایه گذاری خارجی، صنعت جهانگردی در دبی است.

خرید ملک در دبی

دریافت اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری

با توجه به بحران پیش آمده در اکثر کشورهای عربی، بیشترین سرمایه گذاری خارجی به سمت کشور امارات و شهر دبی معطوف شده است. سرمایه گذاری در دبی، راهی برای اقامت در این شهر محسوب می شود اما دریافت اقامت دائم دبی با سرمایه گذاری تقریبا امکان پذیر نمی باشد. سیاست درهای بسته کشورهای عربی جهت اعطا اقامت و تابعیت به اتباع کشورهای خارجی، باعث عدم امکان دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری شده ؛اما راههای مهاجرت به دبی، مانند سایر شهرها و کشورها متعدد است. اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

مزایای سرمایه گذاری در دبی

ثبات سیاسی امارات: امارات متحده عربی، یک نماد ثبات سیاسی در دنیا به شمار می رود. از زمان تشکیل حکومت امارات متحده عربی از سال ۱۹۷۱ و تصویب قانون اساسی، هیچ اختلال و بی نظمی سیاسی و یا درگیری قومی و قبیله ای در این کشور اتفاق نیوفتاده و حاکم و پادشاه همه شیخ نشینان اماراتی از دولت مرکزی تبعیت نموده اند. وجود ثبات سیاسی باعث رونق اقتصادی و پیشرفت روز افزون اقتصاد و رشد سرمایه گذاری در امارات شده است.

ثبات اجتماعی: با وجود اقوام بسیاری از کشورها در شهر دبی، وقوع جرم و جنایت در دبی در سطح پیشرفته ترین شهرهای دنیا و بسیار پایین می باشد. در سال ۲۰۱۵، دبی چهارمین شهر امن دنیا معرفی گردید. وقوع جرایم خشن در دبی خیلی کم و به ندرت اتفاق می افتد و رسیدگی به شکایت توریست ها و شهروندان با دادسرای سیار و فوری انجام می گردد.

سهولت انجام کسب و کار: در سال ۲۰۱۷، امارات متحده عربی از نظر سهولت در انجام کسب و کار و حذف قوانین زاید سرمایه گذاری در امارات، به رتبه ۲۶ در سطح جهانی و رتبه اول در منطقه صعود کرد.

کار و سرمایه گذاری در دبی

کار در دبی و اخذ اقامت کاری در این شهر به طور معمول نیاز به پیشنهاد شغلی دارد و شخص متقاضی کار در این کشور باید کارفرمای خود را قبل از درخواست اقامت کاری پیدا کرده باشد. کارفرما یا اسپانسر شخص باید قرارداد کاری با شخص متقاضی کار امضا کرده تا شخص از طریق قرارداد کاری بتواند برای اقامت و مجوز کار درخواست بدهد،توجه داشته باشید با ویزاهای توریستی شخص اجازه کار در شهر دبی را ندارد. شخصی که در شهر دبی مجوز کار دریافت کرده است می تواند پس از دریافت اقامت خانواده خود را نیز به خود ملحق کند،همچنین همسر شخص اجازه کار پاره وقت نیز در دبی را دارد. ویزاهای شهر دبی موقت می باشد و به اقامت دائم یا تابعیت تبدیل نمی شود و این موضوع یکی از مشکلات بزرگ کار در این شهر می باشد. اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت آپارتمان و ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

 

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...