سفر به شهر شارجه امارات

 

سفر به شهر شارجه امارات

شهر شارجه سومین شهر بزرگ و سومین شهر پرجمعیت کشور امارات متحده عربی است که در ساحل جنوبی خلیج فارس در شبه جزیره عربستان قرار دارد. امارات متحده‌ی عربی یکی از مقاصد محبوب گردشگری میان

ایرانیان است که تور دبی در بین تورهای خارجی، طرفداران بسیاری دارد. اما امارات فقط دبی نیست. شارجه نیز از شهرهای مهم این کشور است. این شهر آسیایی را به عنوان پایتخت فرهنگی کشور امارات می‌شناسند که به واسطه وجود آثار تاریخی، فعالیت‌های فرهنگی متعدد و متنوع و همچنین معتبرترین دانشگاه امارات متحده عربی است. زندگی در شارجه نسبت به دبی، هزینه کمتری دارد و این یکی از مزیت های این شهر می باشد.

شارجه تنها یک شهر توریستی نیست و مکانی هم برای خرید توریست ها می باشد. در این شهر بازارهای زیادی افتتاح شده است که توریست ها می توانند قسمتی از سفر خود را به گشت و گذار در این بازارها اختصاص دهند. یکی از مهمترین تفریحات و سرگرمی های شهر شارجه ساحل گردی و قدم زدن در امتداد سواحل زیبای خلیج فارس است. اکثر هتل های شهر شارجه در نزدیکی سواحل خلیج فارس قرار دارند و به همین دلیل می توان از قایق سواری، موج سواری، شنا، غواصی و ... به عنوان مهمترین سرگرمی های توریست های این شهر نام برد. در کنار هتل، در نزدیکی سواحل شهر شارجه تعداد زیادی رستوران ، سینما و ... نیز افتتاح شده است.

سفر به شهر شارجه امارات

به دلیل خیل عظیم گردشگر و توریست در شهر شارجه، سیستم حمل و نقل این کشور دارای تمامی تجهیزات و امکانات مدرن برای حمل و نقل مسافران است. در این شهر مسافران می توانند از تاکسی، اتوبوس و یا اتومبیل های اجاره ای در تمامی نقاط شهر سفر کنند.

برای کسب اطلاعات در مورد سفر به شارجه با داماکDAMAC همراه باشید.

مطالب مشابه:

. شرایط زندگی در دبی   پاسپورت   مهاجرت به امارات   مهاجرت به دبی

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...