مهاجرت به امارات - Immigration to uae

 

مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات از راههای گوناگونی امکان پذیر است که هر یک از این راهها شرایط و قوانین خاص خود رادارند ، لذا ما در این مقاله علمی ، راههای مهاجرت به امارات و شرایط اخذ اقامت امارات برای اتباع و مهاجرین خارجی را بطور مفصل مورد بحث و بررسی قرار میدهیم.

انواع مهاجرت به دبی :

  1. مهاجرت به امارات از طریق کار
  2. مهاجرت به امارات از طریق تحصیل
  3. مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری
  4. اخذ اقامت و تابعیت امارات از طریق ازدواج
  5. اخذ اقامت و تابعیت امارات از طریق تولد
  6. پناهندگی در امارات

افراد متقاضی تحصیل در امارات پس از پذیرش از دانشگاههای این کشور ، از طریق نامه پذیرش دانشگاه برای ویزای تحصیلی اقدام میکنند که معمولا این ویزا برای دوره های تحصیلی کوتاه مدت 12 ماهه صادر میشود و اگر دوره تحصیلی بلند مدت باشد این ویزا به میزان کل طول دوره تحصیلی صادرخواهد شد .

از دیگر روش هایی که منجر به مهاجرت به دبی و اقامت در این شهر می گردد، ازدواج با فردی از شهروندان دبی است. فرآیند ازدواج در دبی به نوع دین و مذهب افراد بستگی دارد. به طور مثال اگر ازدواج به صورت اسلامی باشد، بایستی مراسم ازدواج در دادگاه شریعت انجام پذیرد. همچنین مرد بایستی مسلمان بوده و زن برای ازدواج با مرد اجازه پدر را دارا باشد. زوجین بایستی ازدواج خود را به اثبات برسانند. برای این منظور یک نسخه از گواهی ثبت ازدواج برای ارائه به مراکز معتبر دادگاه دبی وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی است. مدت زمان اعتبار ویزای اقامت افراد مهاجر که به روش ازدواج وارد دبی شده اند، از 1 تا 3 سال می باشد. بر اساس قوانین مصوب دبی، مدت اعتبار ویزای اقامت برای همسران نیز به صورت 3 ساله است.

مهاجرت به امارات

برای افرادی که قصد خرید ملک در دبی را دارند، 2 نوع ویزا صادر می گردد که شامل ویزای 6 ماهه و ویزای 2 ساله است. متقاضیانی که قصد گرفتن ویزای 6 ماهه را دارند.همچنین اگر ملک مورد نظر دارای چندین مالک باشد. صرفا ملک هایی که دارای پایان کار هستند، مورد خرید و فروش قرار می گیرند. اگر قصد اخذ ویزای 2 ساله دبی را داشته باشید .همچنین ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه قرار داشته باشد.

 

امارات دارای طیف متنوعی از دانشگاهها اعم از دانشگاههای دولتی و خصوصی است که دانشگاههای دولتی فقط مختص شهروندان امارات می باشد.وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

برای کسب اطلاعات بیشتر شما میتوانید به سایت DAMACGROUP.IR مراجعه کنید و از جواب سوالات بی جواب خود را درمورد ویلاها ، هتل ها ، آپارتمان ها ، کسب و کار ، درآمد و... را از سایت داماک گروپ DAMAC GROUP پیدا کنید .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...