مهاجرت به دبی

 

مهاجرت به دبی

دبی شهری با فرهنگ ها و نژادهای مختلف می باشد به همین خاطر برای مهاجرت به دبی باید به این موضوع توجه داشته باشید و آماده این تفاوت ها باشید،

همچنین باید توجه داشته باشید دبی شهری اسلامی می باشد،از همین رو فرد متقاضی مهاجرت به  این شهر باید به این موضوع نیز توجه داشته باشد که آیا می تواند در شهری اسلامی زندگی کنند و قوانین آن را رعایت کند؟ در ادامه با داماک گروپ همراه باشید تا با چند نمونه از راه های مهاجرت به دبی آشنا شوید.

مهاجرت به دبی

 

مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک

در گذشته مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک ساده ترین راه مهاجرت به حساب می آمد، اما اکنون شرایط کمی تغییر کرده و اقامت از این طریق مقداری سخت تر شده است. اما دبی برای سرمایه گذارانی که در این شهر اقدام به خرید ملک می کنند شرایطی برای اقامت در نظر گرفته است. به این شکل که برای مالکان در دبی دو نوع ویزا صادر میشود که اول به صورت ۶ ماهه و بعد ۲ ساله است و ارزش ملک برای هر فرد باید از ۱ میلیون درهم به بالا باشد. اما طبق تحقیقات تیم داماک گروپ باید بدانید که ریسک خرید ملک برای اتباع خارجی در دبی واقعا بالاست و از طرفی هم فروشنده ها ملک خود را با قیمت های سرسام آور و فوق العاده زیادی به اتباع خارجی میفروشند و همین موضوع هم باعث شده تا تقاضای مهاجرت از طریق ملک به شدت کمتر شود و کاهش داشته باشد.

 مهاجرت از طریق ازدواج در دبی

یکی دیگر  از راه های مهاجرت به این شهر ازدواج می باشد که فقط برای خانم هایی که با مردی از کشور امارات متحده عربی ازدواج کنند امکان پذیر می باشد و برعکس اون برای مرد های خارجی همچین امکانی وجود ندارد.

ویزای ازدواج دبی این امکان را به شما می دهد تا در کشور امارات متحده عربی زندگی کنید و کار داشته باشید همچنین باید بدانید این موضوع به شرطی اتفاق می افتد که فرد بعد از تقاضا تا ۳ سال داخل کشور امارات متحده عربی اقامت کند و تابعیت کشور قبلی خودش رو ترک کند و از وزارت کشور هم مدرکی برای ترک تابعیت داشته باشد. 

مهاجرت کاری

بهترین راه مهاجرت به دبی این است که به فکر راه انداختن یک کسب و کار توی این شهر باشید تابتوانید مجوز های لازم جهت اقامت در این شهر را بدست بیاورید.در واقه دبی یکی از شهر های گرون دنیا به شمار می رود و لازمه دوام آوردن و ماندن در این شهر این است که از پس مخارتون بر بیایید.مهمترین مسئله ای که در دبی وجود دارد نیاز داشتن این شهر به نیروی انسانی می باشد،در واقع برج ها،مراکز تفریحی و... که هرروزه به این شهر اضافه می شوند مستلزم جذب نیروی بیشتر می باشند و به همین خاطر مهاجرت به این شهر کار چندان سختی نمی باشد و باعث می شود تا افراد بیشتری از سراسر دنیا به فکر مهاجرت به دبی بیافتند.   اولین گامی که برای اقامت داخل این شهر احتیاج دارید پیدا کردن کار مناسب با درآمد مطلوب می باشد که بعد از آن به شما اجازه داده می شود تا برای مدتی در این شهر بمانید؛همچنین تمام مراحل کاری شما باید توسط یک کارفرمای مطمئن که برای گرفتن شما در محل کارش اقدام کرده است انجام شود.

 

مطالب مشابه:

شرایط زندگی در دبی  پاسپورت   مهاجرت به امارات   مهاجرت به دبی

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...