سرمایه گذاری در دبی

سرمایه گذاری در دبی

امروزه بسیاری از مردم سراسر دنیا امارات را به عنوان مکانی مناسب به منظور راه اندازی کسب و کار بین المللی خود می دانند و سرمایه گذاری در دبی بسیار پر طرفدار می باشد.

به خصوص در مناطق آزاد تجاری، زیرا در آن مناطق شرکت ها مجبور به پرداخت مالیات نمی باشند و همچنین غیر بومی ها می توانندمالکیت ۱۰۰% داشته باشند.

بدون شک دبی یکی از جذاب ترین شهرهای دنیا از نظر تجارت و تفریح است. از این رو افراد زیادی را به گرفتن ویزای بلند مدت اعم از سرمایه گذاری و کار برای اقامت در این شهر سوق می دهد.

امارات متحده عربی از لحاظ جغرافیایی نزدیکترین کشور همسایه نسبت به ایران می باشد و با توجه به رشد اقتصادی و تجاری این کشور در سال های اخیر مورد توجه تجار و فعالان اقتصادی قرار گرفته است و بسیاری از شرکت های بزرگ و بین المللی در این منطقه ثبت شرکت یا شعبه نموده اند و مردم بسیاری از سراسر دنیا با توجه به آرامش، امنیت و شرایط ایده آل زندگی در این کشور، این کشور را محل مناسبی جهت سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار بین المللی یافته اند.

سرمایه گذاری در دبی

ثبات اقتصادی مناسب

کشور امارات متحده عربی به دلیل قرار گرفتن در منطقه جغرافیایی ویژه، داشتن ثبات اقتصادی مناسب در چند سال اخیر و وارد شدن به زمره کشورهای موسوم به اقتصاد های نو ظهور همواره ، مکان مناسب برای اقامت بلند مدت بوده است.

از این رو افراد دوست دارند از راههای مختلف پاسپورت این کشور را بدست آورند. سرمایه گذاری در دبی از طریق ثبت شرکت و خرید و فروش ملک امکان پذیر می باشد. با خرید ملک در این شهر می توانید اقامت آن را دریافت کنید و همچنین با فروش آن می توانید به کسب و کار بپردازید.

مطالب مشابه:

خرید آپارتمان در دبی    فروش ویلا در دبی    فروش آپارتمان در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...