سرمایه گذاری در دبی

امروزه بسیاری از مردم سراسر دنیا امارات را به عنوان مکانی مناسب به منظور راه اندازی کسب وکار بین المللی خود می دانند به خصوص در مناطق آزاد تجاری زیرا در آ ن مناطق شرکت ها مجبور به پرداخت مالیات نمی

باشند و همچنین غیر بومی ها می توانند مالکیت ۱۰۰% داشته باشند. بدون شک دبی یکی از جذاب ترین شهرهای دنیا از نظر تجارت و تفریح است. از این رو افراد زیادی را به گرفتن ویزای بلند مدت اعم از سرمایه گذاری و کار برای اقامت در این شهر سوق میدهد. امارات متحده عربی از لحاظ جغرافیایی نزدیکترین کشور همسایه نسبت به ایران می باشد و با توجه به رشد اقتصادی و تجاری این کشور در سال های اخیر مورد توجه تجار و فعالان اقتصادی قرار گرفته است و بسیاری از شرکت های بزرگ و بین المللی در این منطقه ثبت شرکت یا شعبه نموده اند و مردم بسیاری از سراسر دنیا با توجه به آرامش، امنیت و شرایط ایده آل زندگی در این کشور این کشور را محل مناسبی جهت سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار بین المللی یافته اند.

سرمایه گذاری در دبی

کشور امارات متحده عربی به دلیل قرار گرفتن در منطقه جغرافیایی ویژه، داشتن ثبات اقتصادی مناسب در چند سال اخیر و وارد شدن به زمره کشورهای موسوم به اقتصاد های نو ظهور همواره مکان مناسب برای اقامت دائم بوده است. از این رو افراد دوست دارند از راههای مختلف پاسپورت این کشور را بدست آورند. سرمایه گذاری دردبی از طریق ثبت شرکت و خرید و فروش ملک امکان پذیر می باشد. با خرید ملک در این شهر می توانید اقامت ان را دریافت کنید و همچنین با فروش ان میتوانید به کسب وکار بپردازید.

برای سرمایه گذاری در شهر زیبای  و پر جاذبه دبی با مشاورین داماکdamac در ارتباط باشید.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...