اقامت امارات متحده عربی

 

اقامت امارات متحده عربی

از مزیت های زندگی در امارات، می توان به شرایط اقامت متحده عربی در سطوح عالی، حداقل مالیات، شرایط تحصیلی ایده آل، شرایط مطلوب بازار کار در امارات و… اشاره نمود.

اگرچه قوانین و مقررات خاصی برای اعطای اقامت دائم در امارات وجود دارد، اما امری امکان پذیر بوده و در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی ارائه و انجام گردد، ظرف مدت کوتاهی می توان به اقامت امارات دست یافت.  

اقامت امارات متحده عربی                                                       

 اخذ ویزای اقامتی امارات متحده عربی

از طریق خرید ملک

از طریق استخدام شدن در شرکت های دبی

از طریق افتتاح شرکت در دبی 

ویژگی های خاص ویزای اقامت امارات

ویزای اقامت امارات به صورت 3 ساله بوده و پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید نمود. افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت امارات، به صورت دائمی در این کشور زندگی کرده و برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال نیز، اقامت بگیرند. کسانی که موفق به دریافت اقامت امارات می شوند، یک کارت شناسایی برای فرد صادر می گردد. این کارت به منزله پاسپورت  نیز بوده و در سراسر امارات دارای اعتبار است. برای این که اعتبار ویزای اقامت امارات حفظ گردد، شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به این کشور سفر کرده و وارد خاک امارات شود. در غیر این صورت ویزای فرد خارجی مسدود گردیده و در صورت رفع مسدودی بایستی هزینه جداگانه ای پرداخت شود.

اقامت در دبی راه های مختلفی دارد از جمله:

 

  1. اقامت از طریق ثبت شرکت در دبی

  2. اقامت از طریق تحصیل در دبی

  3. اقامت در دبی از طریق ازدواج

  4. اقامت از طریق سرمایه‌ گذاری

  5. اقامت امارات از طریق خرید ملک مسکونی

اقامت از طریق ثبت شرکت در دبی

 این فرایند با ثبت یک شرکت شخصی امکان پذیر است. این شرکت ثبت شده مجوز تجارت در مناطق آزاد دبی را به شما می دهد و امکان دادن درخواست برای اقامت در امارات متحده عربی به عنوان یک شریک تجاری برای شما وجود خواهد داشت. نه تنها این شرکت اقامت را برای سهامداران فراهم می نماید؛ گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده در نظر خواهد داشت.

اقامت از طریق تحصیل در دبی

دانشگاه های برگزیده و معتبری در کشور امارات متحده عربی وجود دارد که طیف وسیعی از دوره ها و برنامه های آموزشی را ارائه می دهد. از آنجا که دانشگاه های این کشور از سطح علمی بسیار بالا و پیشرفته ای برخوردار بوده و در رنکینگ و رتبه بندی های جهانی قرار دارند، لذا شرایط اقامت در دبی را در زمینه تحصیلی برای متقاضیان تحصیل در امارات فراهم نموده اند. اگرچه مردم امارات به زبان عربی صحبت می کنند.همانطور که گفته شد دبی چندین آموزشگاه عالی وجود دارد که فقط مخصوص آموزش به افراد بومی می باشد .

اقامت امارات از طریق خرید ملک مسکونی

از دیگر راه هایی که شرایط اقامت در دبی را آسان می سازد، خرید ملک مسکونی در کشور امارات است.. ویزایی که از این طریق برای متقاضی صادر می گردد به مدت 2 سال اعتبار خواهد داشت. اما گفتنی است فردی که این روش از مهاجرت را انتخاب می نماید، به مدت 2 سال، اجازه کار یا فعالیت شغلی در امارات را نخواهد داشت. پس از گذشت 2 سال و انقضای ویزا، می تواند جهت اخذ اقامت دائم اقدامات لازم را به عمل آورده و سپس به تجارت و کسب و کار بپردازد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بهترین گزینه برای انجام امور حقوقی مربوط به مهاجرت بوده و به صورت تضمینی عهده دار فرآیند مهاجرت عزیزان متقاضی می باشد.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...