بزرگترین شهر های امارات متحده عربی

 

بزرگترین شهر های امارات متحده عربی

یکی از بزرگترین شهر های امارات متحده عربی دبی است که در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان قرار گرفته است.

زبان رسمی مردم و ساکنین دبی عربی می باشد و واحد پول آنها درهم است. هر ساله بسیاری از متقاضیان کار که خارج از کشور به دبی می آیند تا بتوانند فرصت های شغلی جدیدی پیدا کنند،به تحصیل بپردازند و یا از سفر توریستی خود لذت ببرند.

 

بزرگترین شهر های امارات متحده عربی دبی

چرا پاسپورت دبی ؟

چرا پاسپورت دبی ؟
بسیاری از کشورها پاسپورت خود را از طریق سفارت کشورشان انجام می دهند اما امارات متحده عربی این وظیفه را به اداره مهاجرت و کار سپرده است.

متقاضیان سفر های توریستی نیز می بایست برای سفر خود به دبی پاسپورت مربوطه را دریافت نمایند. برای دریافت این نوع از پاسپورت نیازی به مصاحبه و مراجعه به سفارت و اداره مهاجرت نیست بلکه از طریق آژانس های مسافرتی می توانید نسبت به اخذ پاسپورت مد نظرتان اقدام نمایید.

بیشترین جمعیت شهر این کشور، دبی است که به عنوان دروازه کسب و کار و شهر جهانی تبدیل شده است که یک کلان شهر پرجمعیت و محبوب گردشگری است.

دبی اولین شیب اسکی در داخل خاور میانه و بسیاری از معروف ترین هتل های جهان و رستوران های پنج ستاره است. با توجه به رشد اقتصادی آن، بسیاری از اتباع خارجی علاقه مند به نقل مکان به امارات متحده عربی برای دنبال کردن فرصت های سرمایه گذاری هستند. امارات متحده عربی برای تطبیق و تشویق سرمایه گذاری خارجی، برنامه های مهاجرتی مبتنی بر سرمایه گذاری را ایجاد کرده است.

متقاضیان از راه های گوناگونی می توانند اقامت این شهر را کسب کنند یکی از این راه ها خرید ملک می باشد. با گرفتن اقامت این شهر شما می توانید اقامت امارات را نیز به دست اورید و خانواده خود را نیز به همراه داشته باشید.

ما در داماکdamac شما رادر زمینه اقامت شهر زیبای دبی همراهی می کنیم.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 اقامت خانوادگی در امارات

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...