اقامت شارجه امارات

 

اقامت شارجه امارات

اخذ اقامت امارات متحده عربی در سال های متوالی یکی از موضوعات فراگیر در باب مهاجرت به این کشور ثروتمند می باشد که مورد استقبال افراد قرار گرفته است.

اکثر ویزاهای کشور امارات دارای اعتباری 3 ساله می باشند. از آنجائیکه بازارهای کسب و کار در این کشور بسیار پر رونق است و از طرفی اتباع خارجی از پرداخت مالیات معاف هستند، این کشور به جذاب ترین بازارهای کاری تبدیل شده است و هر ساله افراد زیادی جهت دریافت ویزای کاری امارات اقدام می نمایند. علاوه بر انجام کار راه های دیگری برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ اقامت دائم امارات به سادگی امکان پذیر نیست. بطور مثل افراد با انجام کار در این کشور تنها می توانند اقامتی 5 ساله دریافت نمایند و در صورتیکه افراد متقاضی اخذ اقامت دائما این کشور هستند، می باید حداقل بمدت 30 سال در این کشور به انجام کار بپردازند.

اقامت شارجه اماراتاقامت شارجه امارات

شارجه امارات

شارجه امارات یکی از هفت شهر ( به اصطلاح خود اعراب “امارت” ) می باشد. همچنین بخاطر فعالیت های فرهنگی در این شهر ، شارجه پایتخت فرهنگی کشور امارات نیز محسوب می شود. این شهر در نزدیکی شهر دبی قرار دارد و هزینه های ان نسبت به شهر دبی بسیار پایین تر است به همین دلیل بیشتر افراد این شهر را برای اقامت انتخاب می کنند .رفت و امد از شهر شارجه به دبی بسیار اسان است .زندگی در شارجه از امنیت بالایی برخوردار است و مالیات این شهر بسیار پایین است و هزینه های زندگی بسیار مطلوب می باشد .همچنین افراد با اخذ اقامت این شهر می توانند خانواده خود را نیز به همراه داشته باشند و پس از اتمام اقامت خود ان را به طور نامحدود تمدید کنند.

مطالب مشابه:

 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...